НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Шановні учасники ЗНО!

Уже з 1 лютого розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. Будьте в темі, адже сучасна молода людина в інформаційному полі повинна почувати себе впевнено!

Докладніше: ​Про ЗНО 2021​​​
Шановні майбутні учасники ЗНО 2021!
Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року має багато новацій.
Оскільки нововведення починаються вже на етапі реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, то важливо, щоб майбутні учасники були ознайомлені з особливостями реєстрації та проведення ЗНО 2021. Зокрема, у випадку неправильної реєстрації учасник може не отримати оцінки за 200-бальною шкалою або вибрати предмет, який не відповідає предмету для вступу до бажаного закладу вищої освіти.
Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти щорічно проводить інформаційну компанію: записує відео з поясненнями, розміщує новини на своєму сайті, в соціальних мережах і месенджерах.
Але через незначну кількість переглядів інформаційних матеріалів, які розміщуються, складається враження, що більшість майбутніх учасників ЗНО або нічого не знають про роботу, яку ми проводимо, або сподіваються на вдачу. На жаль ми фізично не маємо можливості проконсультувати кожного особисто, тому закликаємо майбутніх учасників ознайомиться з вже підготовленими матеріалами на нашому сайті, у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram або на YouTube.
Посилання на наші офіційні спільноти є на сайті: https://test.dn.ua/social/
Також просимо Вас поділитися цим повідомленням з потенційними учасниками ЗНО 2021, які можуть бути у Вашому оточенні.
Дякуємо Вам за увагу.


Увага! З метою інформування освітян, учнів, батьків з питань підготовки та проведення ЗНО 2021 та пробного ЗНО, Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти з 18 листопада розпочав розміщення серії озвучених презентацій на youtube каналі ДРЦОЯО - https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO 
Вже у загальному доступі презентації "Особливості ЗНО-2021", "Особливості ЗНО з української мови та української мови і літератури", "Особливості ЗНО з математики", реклама пробного ЗНО.

До 09 грудня на youtube каналі в повному обсязі буде розміщено  інформацію щодо умов реєстрації й участі в пробному ЗНО-2021.
З метою інформування учнів з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років, пробного ЗНО:
 посилання на сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти https://test.dn.ua/ 
сторінка регіонального центру у соціальній мережі Іnstagram –  https://www.instagram.com/ZNO_DON/
Саме тут розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років, пробного ЗНО. Сторінки адаптовані до мобільних додатків.
Запрошуємо також учнів ліцею та педагогічних працівників закладу приєднатися до сторінки в соціальній мережі Фейсбук www.facebook.com/DRCOKO
Своєчасно відають на всі запитання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання і в чаті сайту регіонального центру, у розділі «Контакти» (https://test.dn.ua/faqs/), і у коментарях до відео та постах у соціальних мережах.
Організаційно-методичним відділом регіонального центру створено відеопрезентації з основних питань ЗНО, доступ до яких буде надано з 06 грудня 2019р. за посиланням: https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO.
Презентації будуть з`являтися пролонговано, а саме:
06.12.2019р. - щодо пробного ЗНО;
09.12.2019р. - щодо особливостей ЗНО-2020;
11.12.2019р. - щодо вартості пробного ЗНО.
Всі учасники пролонгованого семінару матимуть змогу задавати питання щодо ЗНО у чаті, на сайті регіонального центра у розділі "Контакти" за допомогою форми "Задати питання"(https://test.dn.ua/contacts/), у коментарях до відео, у групах ДРЦОЯО в соціальних мережах.
Facebook (https://www.facebook.com/DRCOKO/)
Instagram (https://www.instagram.com/ZNO 20DON/)

Сайт ДРЦОЯО ​https://test.dn.ua/​​​
Шановні учасники ЗНО 2019!
Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 (із змінами) пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання для основної сесії ЗНО утворюються, як правило, на територіях, де проживають (перебувають) не менш як 450 учасників ЗНО з певного предмета.
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua