НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

ЗНО 2021. Інформація Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти

Шановні учасники ЗНО!

Уже з 1 лютогорозпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. Будьте в темі, адже сучасна молода людина в інформаційному полі повинна почувати себе впевнено!


Інформуємо далі!

Ви вже ознайомилися з розділами сайту регіонального центру«Календар ЗНО - 2021» за посиланнямhttps://test.dn.ua/grafik-zno/та «Готуємось до ЗНО»https://test.dn.ua/gotuiemosya-do-zno/.

Сьогодніж більш детальна розмова про реєстрацію. Розділ «Реєстрація на ЗНО»,сторінки ЗНО/ДПА, Ви знайдете за посиланнямhttps://test.dn.ua/registration/

Із1 лютого 2021 року вже можна сформувати реєстраційну картку за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Сервіс зручний у використанні, але, якщо виникають питання, за посиланням https://test.dn.ua/registration/ви знайдете всю необхідну інформацію щодо реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО.

Зараз найважливіше правильно обрати предмети для ДПА і для ЗНО. Тому радимо розпочинати із вибору напрямку (ів) підготовки та спеціальності (ей) для вступу. Ще раз перевірте, які предмети потрібні на ЗНО за обраною Вами спеціальністю у 2021 році. Для цього вивчаємо додаток 4 доУмов прийому на навчання для здобуття вищої освіти. Саме тут зазначено, який предмет є обов’язковим: українська мова чи українська мова і література, чи потрібна для вступу математика чи будь-який інший предметКрім того, пам’ятайте, що у цьому році Ви можете обрати для ЗНО п’ять предметів

Пропонуємо розібрати ситуації з вибором української мови/української мови і літератури, математики/математики (завдання рівня стандарту)Увага! Математика також обов’язковий предмет ДПА. Рівень математики для ДПА має відповідати рівню вивчення цього предмета у закладі освіти.

Який же предмет обирати?

Перелік ситуацій для вибору предмета ЗНО

Предмет ДПА – оцінюється у 1-12 балів та виставляється у документ про освіту

Предмет ЗНО – оцінюється у 100-200 балів та використовується під час вступу до закладу вищої освіти

В яких випадках обирати?


Ситуація 1

Українська мова – обов’язково

Українська мова

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу потрібна саме українська мова


Ситуація 2

Українська мова і література

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу потрібна саме українська мова і література


Ситуація 3

Українська мова і література

Якщо ще не визначилися зі спеціальністю. Оскільки, обираючи українську мову і літературу Ви отримаєте два результати ЗНО: 100-200 балів за українську мову та 100-200 балів за українську мову і літературу


Математика/математика (завдання рівня стандарту)


Ситуація 1

Математика (відповідає профільному рівню навчання)

Математика

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу потрібна математика


Ситуація 2

Математика (завдання рівня стандарту)

Математика

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу потрібна математика


Ситуація 3

Математика (відповідає профільному рівню навчання)

Не обираєте математику

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу математика не потрібна


Ситуація 4

Математика (завдання рівня стандарту)

Не обираєте математику

Якщо вже точно визначилися зі спеціальністю і за Умовами для вступу математика не потрібнаПам’ятайте, комплекти реєстраційних документів до регіонального центру має надіслати заклад освіти, у якому Ви навчаєтеся,до 1 березня 2021 року

А чи знаєте Ви, що за номером реєстраційної картки кожен може відслідковувати стан опрацюванняреєстраційнихдокументів ЗНО 2021?Введіть свій номер і перевіртеСервіс фіксує день і час отримання регіональним центром Ваших документів тавсі етапи їх опрацювання: і факт обробки заяви-реєстраційної картки, і дату друку сертифіката,і термін відправки рекомендованого листа із реєстраційними документами.І навіть, якщо Вам відмовлено, сервіс одразу буде містити інформацію про відповідне рішення регламентної комісії та причину відмови.

Як тільки отримаєте в закладі освіти сертифікат, одразу,за посиланням https://zno.testportal.com.ua/info/login,зайдіть на свою інформаційну сторінкуза номером та пін-кодом сертифікатаперевірте свої дані у системі. Особливо ретельно перевірте перелік предметів державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

До 5 березня можна змінювати та додавати предмети, вносити інші зміни, але тільки після отриманнясертифіката учасника зовнішнього незалежного оцінюванняу спеціальному сервісі«Внести зміни».При повторному надсиланні комплекту документів потрібно повернути раніше надісланий сертифікатдо регіонального центру. Тому закладам освіти потрібно вчасно надсилати документи своїх випускників, щоб, за необхідності, Ви не втратили можливість внести зміни і отримати новий сертифікат.

Закріпіть матеріал за допомогою відеоінструкціїна Youtube каналі  Українського центру оцінювання якості освіти https://www.youtube.com/watch?v=efDpwONafbc&feature=youtu.be

З 30 квітня 2021 року на інформаційних сторінках учасників ЗНО будутьрозміщені запрошення-перепустки з адресами пунктів проведення ЗНО. Запрошення – перепустку потрібно роздрукувати самостійно. 

Радимо завчасно ознайомитися з маршрутами доїзду, якібудуть розміщені на сайті регіонального центру в розділі «Пункти проведення ЗНО»https://test.dn.ua/punkty-testuvannia/одночасно із розміщенням запрошень-перепусток, щоб запізнюватися на тестування. На цій же сторінці буде розміщено інформацію про закріплення населених пунктів за базовими адміністративними одиницями за предметами тестування.Запрошуємо приєднатися до нас:

Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua