НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

ВІДОМОСТІ

про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення освітньої діяльності за певним рівнем повної загальної середньої освіти, необхідного для виконання вимог державного стандарту повної загальної середньої освіти відповідного рівня

  1. Загальна інформація про кадрове забезпечення освітньої діяльності станом на 01.12.2020р.

Педагогічні працівники

Необхідна кількість, осіб 

Фактична кількість, осіб

Відсоток потреби

Педагогічні працівники, усього

30

30

100%

у тому числі ті, що:




Мають відповідну освіту

30

30

100%

Працюють у закладі освіти за сумісництвом

-

1



  1. Інформація про якісний склад педагогічних працівників станом на 01.12.2020р.
     

Найменування навчальної дисципліни

Прізвище, ім`я та по батькові викладача

Повне найменування посади

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання (рік встановлення, підтвердження)

Педагогічний стаж (повних років)

Загальноосвітній цикл

Українська мова та література

Бойко Оксана Яківна

Викладач української мови та літератури

Спеціаліст ІІ категорії, 2017 

6 р.

Історія

Тузіна Єлизавета Миколаївна

Викладач історії

Спеціаліст

2 р.

Фізична культура та Захист України

Позднухов Володимир Георгійович

Викладач фізичної культури

Викладач вищої категорії, 2020

30 р.

Фізика та астрономія

Бєлошапка Олександр Якович

Викладач фізики та астрономії

Спеціаліст

40 р.

Математика

Колотєв Олександр Володимирович

Викладач математики

Спеціаліст І категорії, 2017

15 р.

Біологія та екологія

Товстокорий Сергій Володимирович

Викладач біології та екології

Спеціаліст ІІ категорії, 2019

11 р.

Професійно-технічний цикл

Трактори, Будова та експлуатація вантажного автомобіля

Долгова Алла Олександрівна

Викладач предмета «Трактори»

Викладач вищої категорії, старший викладач, 2018

33 р.

Правила дорожнього руху, Основи безпеки дорожнього руху

Корабель Роман Анатолійович

Викладач правил дорожнього руху

Спеціаліст ІІ категорії, 2019

9 р.

Охорона праці

Зарченко Анастасія Юріївна

Викладач охорони праці

Спеціаліст ІІ категорії, 2020

6 р.

Технічне креслення

Бабій Лариса Іванівна

Викладач технічного креслення

Спеціаліст ІІ категорії, 2016

29 р.

"Машиніст крана автомобільного;

слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Янковська Ганна Василівна

Майстер виробничого навчання з професії "Машиніст крана автомобільного;

слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Майстер виробничого навчання 12 розряду, 2016

7 р.

"Машиніст крана автомобільного;

слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Шебанова Людмила Анатоліївна

Майстер виробничого навчання з професії "Машиніст крана автомобільного;

слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Майстер виробничого навчання 14 розряду, 2018

17 р.

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій категорії "С"

Черепня Валентина Вікторівна

Майстер виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Майстер виробничого навчання 12 розряду, 2018

6 р.

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; 

слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Максименко Михайло Олександрович

Майстер виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Майстер виробничого навчання 13 розряду, 2020

11 р.

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; 

слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Олейников Андрій Миколайович

Майстер виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Майстер виробничого навчання 12 розряду, 2017

10 р.

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; 

слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Сторож Олексій Ігорович

Майстер виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва;

слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Майстер виробничого навчання 11 розряду

1 р.

Водій категорії "С"

Швець Сергій Михайлович

Майстер виробничого навчання водінню

Майстер виробничого навчання водінню 11 розряду

32 р.

Водій категорії "С"

Цінько Сергій Миколайович

Майстер виробничого навчання водінню

Майстер виробничого навчання водінню 11 розряду

36 р.

Водій категорії "С"

Кузнецов Юрій Олексійович

Майстер виробничого навчання водінню

Майстер виробничого навчання водінню 11 розряду

22 р.


  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA