НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
Виховний захід до Дня Конституції, у гуртожитку. "Прийняття Конституції України. Невідомі факти про конституцію в різних країнах".
Провели: викладач - Товстокорий С.В. та бібліотекар - Балазан Т.В.

14 травня 2021 року виповнилося 150 років від дня народження видатного українського письменника, класика української літератури, новатора модерністської техніки письма, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста, просвітителя, громадського діяча і політика Василя Семеновича Стефаника.
В Державному навчальному закладі "Слов`янський професійний аграрний ліцей", викладачем української літератури, Бойко Оксаною Яківною, було проведено ряд заходів з відзначення 150-річчя від дня народження Василя Стефаника, а саме:
  • перегляд художнього фільму за творчістю В.Стефаника;
  • тематична виставка, присв'ячена В. Стефанику;
  • тематична лекція у групах 2х курсів;
  • розгадування кросвордів присвячених життю і діяльності В. Стефаника;
  • конкурс на кращий реферат за творами письменника.
Згідно Листа Комітету з фізичного фиховання та спорту МОН України від 17.05.2021р. № 02.02-14/265 учні та педагогічні працівники та працівниці Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" приєднались до проведення  всеукраїнського масового заходу "Рух-це здорово!". Викладач фізичної культури Позднухов В.Г. провів естафету, за підсумкою якої перемогу вибороли учні І курсу, 11 групи! Та загальну зарядку для викладачів на засіданні МК загальноосвітнього циклу

29 квітня в Державному навчальному закладі "Слов`янський професійний аграрний ліцей" пройшов День відкритих дверей heart_eyes 
Абітурієнтам та абітурієнткам були продемонстровані практичне виконання вправ керування транспортом учнями ліцею, технічне оснащення навчального закладу, гуртожиток, навчальний корпус ліцею, та дані відповіді на найрізноманітніші питання bowtie 
Запрошуємо і Вас до нашого закладу отримати спеціальності за професіями: 
1. Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1», «А2»; слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських (лісогосподарських)  машин та устаткування 3 розряду; водій/водійка АТЗ категорії «С». 
2. Машиніст/машиністка крана автомобільного 4 розряду; водій/водійка АТЗ категорії «С»; слюсар/слюсарка з ремонту колісних транспортних засобів 3 розряду; . 
3.Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1»; водій/водійка АТЗ кат.«С».
4. Електрогазозварник/електрогазозварниця; контролер/контролерка зварювальних робіт!
 
Навчання в ліцеї БЕЗКОШТОВНЕ. Учні та учениці отримують СТИПЕНДІЮ, іногородні забезпечуються ГУРТОЖИТКОМ 
Адреса: м. Слов’янськ, вул. Науки 2, 
тел. (06262)3-45-38, 3-53-34. 
095-51-12-024050-0494432
Група Fb: Facebook
А чи знаєте ви, який день щорічно відзначається по всьому світу 28 квітня?
 Ні? Учні Державного навчального закладу «Слов’янський професійний аграрний ліцей» можуть Вам розповісти!
 Адже з 26 по 30 квітня в ліцеї проходив тиждень з Охорони праці. 
Всесвітній день охорони праці в Державному навчальному закладі «Слов’янський професійний аграрний ліцей» пройшов під гаслом Передбачати, готуватися та реагувати! Відповідно рекомендації Міжнародної організації праці.
Викладачка предмета Охорона праці Анастасія Зарченко провела Вікторину серед учнів 1 курсу, 11 та 12 груп. Учням пропонувалося до обговорення продемонстровану презентацію зі світлинами порушень елементарних правил безпеки, які могли призвести до тяжких наслідків. Також обговорено, які надзвичайні ситуації можуть виникнути в навчальному закладі під час занять.

26 квітня - є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції, яки брали участь у ліквідації наслідків ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу. З цього приводу, нашою бібліотекою ліцея була оформлена тематична виставка " Наслідки катастрофи", на якій представлені матеріали та фотороботи щодо подій після Чорнобильської катастрофи.

21 квітня в Державному навчальному закладі «Слов’янський професійний аграрний ліцей» проходив турнір з футзалу 3х3.
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua