НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
Колектив та учні Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання і запалили свічку у своїй домівці як символ пам’яті та віри в те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.

Здобувачі освіти, Слов'янського професійного аграрного ліцею Івлєв А. та Пшеничнюк Я.  прийняли участь у  XI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2021) з української мови та літератури. 
Завдання XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» — це повторення навчального матеріалу вивченого минулого року та актуалізація нового, це захопливі інтерактивні завдання!
Учнів підготувала викладачка Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" української мови та літератури Оксана Бойко.
24 листопада команда здобувачів освіти Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" взяла участь у конкурсному інтелектуальному заході «Професії в секторі енергоефективності – тренд сьогодні і на майбутнє».
Заклад освіти представляли учні першого курсу Олейніков Микола та Бондаренко Євген, команда "Доцільні".
Захід проводився в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти за сприяння Компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» та Громадської школи «Енергоефективності».
Учасникам було запропоновано переглянути чотири відеоролики на тему енергоефективності та ощадливого використання природних ресурсів.
Після перегляду кожного відеоролика учасники в Zoom мали змогу відповісти на питання квізу щодо змісту переглянутого відео.
Команда справилась з завданнями, а як?, вже чекаємо на оголошення результатів. 

Звіт про проведення обласного етапу  ХІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка 2021 – 2022 н.р.

   17 листопада 2021 навчального року у ДНЗ « Слов’янський професійний аграрний ліцей», був проведений ІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У зв’язку із складною епідемічною ситуацією в країні й області, з метою збереження здоров’я всіх учасників та запобігання перевантаженню учнів, конкурс відбувся, одночасно, в дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM. Попередньо Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області були надані Методичні рекомендації і вимоги до організації та проведення конкурсного філологічного змагання.
  За роботою переможців відбіркового етапу – учасників обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка спостерігали: голова журі, методист кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Тетяна Васюхно та члени журі – Володимир Віннік, викладач Краматорського ВПУ, Глорія Дарлінг, викладачка ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище»; Ольга Курочка, викладачка Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса; Ольга Трусова, викладачка ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» та Олена Циганок, викладачка Покровського професійного ліцею.
   Метою проведеного конкурсу було: 
-        донести до учнів красу і багатство творчої спадщини Т.Г.Шевченка; 
-        розвивати мовленнєві здібності учнів; 
-        збагачувати словниковий запас; 
-        виховувати любов до рідної мови, літератури, а також патріотичне ставлення і гордість за Україну та її спадщину.
   Від нашого ліцею, у конкурсі взяв участь учень І курсу – Зелик Назар.
    Учень показав  достатній рівень знань з української мови, емоційно й зворушливо розкрив тему літературної спадщини Тараса Шевченка, виявив уміння письмово висловлювати особисту думку, наводити аргументи і факти.
 

КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» організував конкурс відеопривітань до Міжнародного дня студента «Я – студент. Я цим пишаюсь!» 

Мета Конкурсу — створення умов для розкриття творчого потенціалу, надання можливості висловити свою думку з актуальних проблем студентської молоді. Конкурс сприятиме розвитку гумористичних жанрів в студентському середовищі, сценічних навичок та артистичності учасників.


Свої творчі роботи представили і здобувачі освіти Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей". Це учні 13, 23, 33, 22, 32 та 21 груп.
 Звіт про проведення І (на рівні закладу) етапу ХХІІ Міжнародного
конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 
2021 – 2022 н.р.  
11 листопада 2021 навчального року у ДНЗ « Слов’янський професійний аграрний ліцей», був проведений І (на рівні закладу) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
   Метою проведеного конкурсу було: 
-        донести до учнів красу і багатство спадщини української мови; 
-        розвивати мовленнєві здібності здобувачів освіти; 
-        збагачувати словниковий запас; 
-          перевірити набуті знання здобувачів освіти;
-        виховувати любов до рідної мови, а також патріотичне ставлення і гордість за Україну та її спадщину.
   У конкурсі взяли участь учні І та ІІ курсів. Переможцем, І (на рівні закладу) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика   молоді, став учень 21 групи – Пшеничнюк Ярослав, набравши найбільшу кількість балів та виконавши усі завдання.

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
 ( 0
8.11. по 12.11. 2021 р.)

  Уже традиційно у перші тижні листопада в нашому ліцеї урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який усі українці світу відзначають 9 листопада. 
  У зв’язку з впровадженням дистанційного навчання, цього року, Тиждень української мови та літератури, був обмежений у заходах та подіях. 
  Усі проведені конкурси, заходи було проведено у онлайн режимі та висвітлено на платформі Classroom, facebook.
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua