НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні
23 грудня викладач української мови та літератури Оксана Яківна Бойко провела відкритий урок з української літератури з теми  "М.Куліш. Життєвий і творчий шлях митця. Зв'язок із театром Л.Курбаса." в групі 21, ІІ курсу.
 
Учні Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" Нікіта Корабель та Давид Дудкін та заступник директора з НВхР Анастасія Юріївна Зарченко взяли участь у дводенному онлайн-тренінгу "Школа безпечної міграції" на платформі ZOOM, який реалізує Громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя», за підтримки Агенції ООН по міграції (Міжнародна організація з міграції) в  рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого населення Донецької області щодо безпечної міграції та працевлаштування».
За підсумками проведення кожен/а учасник/ця отримає сертифікат про завершення навчальної програми  та брендовані подарунки. 
Запрошуємо до проходження онлайн-тренінгу:
https://quest.stoptrafficking.org/start


22 грудня 2020 року учні ДНЗ Слов'янський професійний аграрний ліцей взяли участь у І етапі обласної Інтернет-олімпіади з предмета «Спеціальна технологія» з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О Донецької області! Викладач Янковська Ганна Василівна
У гуртожитку ліцею 11 грудня практичний психолог Дар`я Вікторівна Пермінова провела виховний  захід на тему"Етика та культура спілкування підлітків"
9 грудня бібліотекар ліцею Тетяна Володимирівна Балазан провела анкетування з учнями 11 групи на тему: "Що краще: комп'ютер чи книга?"
Виховна година все про Covid-19. Провела майстер виробничого навчання Янковська Ганна з учнями першого курсу.
День пам'яті жертв голодоморів - щорічний національний пам'ятний день в Україні. Кожного року в Україні прийнято вшановувати пам'ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в кінці XX століття. На підставі президентських указів День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада. В нашому навчальному закладі 26 та 27 листопада були проведені ряд виховних заходів. Так, 26 листопада, з учнями гуртожитку ліцея, бібліотекар Балазан Тетяна Володимирівна провела виховний захід  ,,Голодомор - 1932-1933 років - біль серця всієї України". На цьому заході згадували українців, які пережили голодомор, вшановували пам'ять загиблих від голоду. Учням було запропоновано передивитись відео про події того часу, фотоматеріал та цікаву інформацію про голодомор 1932-1933 років. Завершили захід хвилиною мовчання та зажгли свічку пам'ямі. 27 листопада бібліотекою ліцея була оформлена тематична виставка щодо цих подій. Ми завжди будемо пам'ятати трагічні сторінки історії українського народу.


  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA