НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні

Звіт про проведений бібліотечний тиждень «Веселковий книгограй», присвячений Всеукраїнському Дню бібліотек.

Звіт про проведений
бібліотечний тиждень «Веселковий книгограй», присвячений Всеукраїнському Дню бібліотек.
       З 23 по 27 вересня у Слав’янському професійному аграрному ліцеї проводився бібліотечкий тиждень «Веселковий книгограй»,  присвяченний Всеукраїнському Дню бібліотек.
       На відкритті тижня бібліотекарем провелася лінійка, на якій розповідалось про користь та важливість читання. У виступі приймали участь Фільчак Володимир, Марченко Андрій та Гайдук Катерина. На лінійці учні ліцею  послухали інформацию, подивитись захопливий відеоролик про користь читання. По завершенню лінійки був прочитаний вірш про книгу під гру на гітарі, який виконали Андрій та Катерина. Думаю, що учні зрозуміли, що з книгою ми пов’язуємо все життя, з нею ми відпочиваємо, навчаємось, та процюємо, їй ми безмежно віддані. 
Впродовж тижня був проведений «Парад кроссвордів». Усі группи прийняли активну участь у розробці своїх шедеврів. Роботи  вийшли змістовними, креативними та пізнавальними.  Розділили перше місце  група № 2 та  група № 21.

       Згідно з планом заходів тижня були оформлені тематичні виставки:
  • «Видатні події вересня» - виставка, присвячена ювілярам вересня, а також знаменним на пам’ятним датам місяця.
  • «Наші українські писменники».
        У середу, 25.09.19р між групами №11 та №12 була проведена ерудит-гра «Найрозумніший». Учні показали свої знання, уважність, логічне мислення та кмітливість. Переможцем гри виявилась группа №11. Хлопці були активні та уважні. На мою думку, єрудит-гра  їм дуже сподобалась. Такі заходи сприяють розширенню знать, розвитку пізнавальних інтересів, інтелектуальних здібностей, спонукаюсь до самоосвіти та самовдосконалення. У групі переможців було також виявлено найрозумнішого учня. Який показав себе з найкращої за всіх сторони. Їм став покусаєв Вадим.
        З групами №1 та №2 провели анкетування «Книга. Читання. Бібліотека»
      На цьому заході учні відповіли на запитання, за допомогою яких було зроблено висновок про їхні читацькі потреби, про відношення до книги. 
       Також, в рамках тижня  26.09.19р з  группами №21 та №22 був проведненний виховних захід «Вундеркінди, хто вони. Перевірка пам’яті та інтелекту». На заході учні дізналися про видатних геніїв світу, розглянули питання «Чи можна виховати генія силою?», та «Як стати генієм чи вундеркіндом». Також, провели цікаве тестування «На скільки розвинена ваша пам’ять?». Переможцем став учень групи №21 Марко Веніамін. 
       На лінійці переможці усіх заходів були нагодороджені грамотами. При підведенні підсумків, можна зробити висновок, що мета була досягнута, учням сподобалися усі заходи,. Вони пізнали багато чого нового для себе. та зробили свої висновки по відно-
шенню до свого читання.
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA