НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні

Відкрита виховна година "Стоп фаст фуд"

З кожним роком темп нашого життя стає все швидшим. Люди постійно кудись поспішають, а приготування їжі, та ще й смачної та корисної, зазвичай, потребує досить багато часу та коштів. І ось нам у пригоді стають заклади швидкого харчування, які пропонують нам ситну, смачну їжу, та ще й за доступними цінами.
Особливу популярність такі заклади мають серед студентів, які «завжди голодні» і «ніколи не мають грошей». І який «вічно зайнятий» студент буде готувати для себе, скажімо повноцінний обід, варити перші страви + друге, ну і десерт звичайно?! Все їхнє куховарство обмежується пельменями з супермаркету, смаженими яйцями, макаронами, чи тим, що батьки з дому передадуть (чого вистачає днів на два). І ось їм на допомогу приходять ФАСТФУДИ.
Майстер виробничого навчання Ганна Василівна Янковська 18 грудня провела відкриту виховну годину для учнів Слов`янського аграрного ліцею, де розповіла про шкідливість вживання фаст фуду та хвороби, які виникають у тих хто їсть нездорову їжу. Також було проведено гру, на якій учням пропонувалося розподілити по шкідливості наданий список продуктів.
Дбайте про своє здоров’я! Різноманітні овочі та фрукти, багаті вітамінами і мінералами, м’яско та рибка, молочні продукти та багато іншого - це все дуууже смачно. Все у наших руках, наше майбутнє залежить тільки від нашого вибору. Ми те, що ми їмо, те, як доглядаємо за собою, як ми любимо себе. 
  
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA