НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
 ( 0
8.11. по 12.11. 2021 р.)

  Уже традиційно у перші тижні листопада в нашому ліцеї урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який усі українці світу відзначають 9 листопада. 

  У зв’язку з впровадженням дистанційного навчання, цього року, Тиждень української мови та літератури, був обмежений у заходах та подіях. 

  Усі проведені конкурси, заходи було проведено у онлайн режимі та висвітлено на платформі Classroomfacebook.

Метою заходів було: 

-донести до здобувачів освіти красу і багатство української мови; 

-формувати відчуття краси рідної мови; 

-розвивати мовленнєві здібності здобувачів освіти; 

-збагачувати словниковий запас; 

-перевірити набуті знання та навики з укр. мови.

-виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя, а також патріотичне ставлення і гордість за Україну та її спадщину.

    8 листопада на платформі Classroom та Facebook була опублікована інформація та відео, що пояснювали значення цього свята для українців. Крім цього було додано відео – презентацію, яка містила елементи гри. Серед усіх груп, нашого ліцею, було оголошено, класними керівниками, про конкурс на кращий твір – роздум по темі: « Чи важлива українська мова для тебе?».

    9 листопада був проведений ХХІ Всеукраїнський радіодіктант національної єдності, який організувала Національна суспільна телерадіокомпанія України.  До написання диктанту долучився педагогічний колектив, учні, різних курсів, Слов'янського професійного аграрного ліцею.

 Також, було відзнято відео – привітання, за участю учня 12гр -  Зелика Назара.


10 листопада був проведений виховний захід на тему: "День української писемності та мови.", до якого долучилися учні 21 та 22 груп. Захід був проведений за використанням платформи Zoom.

   Під час проведення заходу, викладачка української мови та літератури –Бойко О.Я.,  розповіла учням про важливість та історію 9 листопада, після чого відбулося обговорення запропонованої теми. 11 листопада пройшов І (на рівні закладу) етап ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 2 учні ІІ-го курсу.

Завдання конкурсу були  складені відповідно до вимог навчальних програм.  Тематика завдань була пов’язана з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формуванню почуття патріотизму. Вони сприяли розкриттю не тільки мовних знань, практичних навичок, а й творчих здібностей учнів.

    Члени журі оцінили творчі роботи учасників відповідно до їхньої специфіки, складності, обсягу з урахуванням творчих здібностей володіння художнім словом, мовно-літературної підготовленості, спираючись на оцінювання навчальних досягнень учнів.  Для перевірки конкурсних робіт були розроблені критерії оцінювання. 

Цього ж дня було визначено переможця, ним став – Пшеничнюк Ярослав, учень 21групи, який набрав найбільшу кількість балів.

Проведення такого конкурсу, без сумніву, сприяє розвитку творчих здібностей учнів, спонукає учасників до подальшого самовдосконалення, виховує любов до України, до рідної мови.  12 листопада відбулося нагородження здобувачки освіти, яка отримала перемогу у конкурсі на кращий твір – роздум на тему: «Чи важлива українська мова для тебе?». Нею стала, учениця 2ї групи, ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей» - Шарибкіна Олена.

   Також, цього дня наші здобувачі освіти, які зареєструвалися  на участь у ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови, що на платформі HUMAN, пройшли І етап конкурсу.
Викладачка укр.мови та літератури:                                          Бойко О.Я.

Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua