НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Участь здобувачів освіти Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" у конкурсі відеопривітань "Я студент. Я цим пишаюсь!"

КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» організував конкурс відеопривітань до Міжнародного дня студента «Я – студент. Я цим пишаюсь!» 

Мета Конкурсу — створення умов для розкриття творчого потенціалу, надання можливості висловити свою думку з актуальних проблем студентської молоді. Конкурс сприятиме розвитку гумористичних жанрів в студентському середовищі, сценічних навичок та артистичності учасників.


Свої творчі роботи представили і здобувачі освіти Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей". Це учні 13, 23, 33, 22, 32 та 21 груп.
Дякуємо учням за участь та вітаємо З Міжнародним днем студентів! Нехай осінь приносить не нудьгу, а натхнення для навчання. Нехай зима приносить не застуду, а нові сили для прагнень. Нехай весна приносить не сльота, а щасливе кохання. Нехай літо приносить не хвости, а великі подорожі по світу! Бажаю щасливого і успішного життя!
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua