НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Святкування Нового року

Новий рік – найулюбленіше свято мабудь для всіх. Адже напередодні кожного з нас завжди охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята, Новий рік – це наче казка.
У Державному навчальному закладі "Слов`янський професійний аграрний ліцей" також починаємо готуватися до святкування заздалегідь. Вже наряджена ялинка, прикрашено хол навчального закладу кульками, гірляндами, красивими іграшками, святковими лампочками, свічками.


Особливо гарно, коли в новорічну ніч стоїть морозна сніжна погода. У вікнах усіх будинків мерехтять різнокольорові вогники. Усі святкують та розважаються. Мабуть, через те, що Новий рік – це загальне свято, відзначати його так захопливо!
Цього року новорічну виставу підготувала викладачка фізики та астрономії, Наталія Ковальська, разом з учнями 2 курсу.


До навчального закладу завітали такі казкові герої як Дід Мороз, Снігуронька, офіційно призначені відповідним казковим наказом.


Були проведені багато цікавих змагань, в яких приймали активну участь здобувачі освіти ліцею. Також не обійшлося нагородженням подарунками, дипломами та грамотами найактивніших учнів.
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua