НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні

Рекомендації до проведення тижня безпеки дорожнього руху

Останнім часом в Україні та світі загострилася проблема безпеки дорожнього руху. За даними Звіту ВООЗ про стан безпеки дорожнього руху щороку внаслідок дорожньо-транспортних пригод у світі гине 1 млн. 350 тис. осіб та близько 50 млн. травмуються. Дорожньо-транспортний травматизм є восьмим у переліку причинсмертності у світі, головною причиною смертності молоді у віці 15-29 років та другою серед дітей у віці від 5 до 14 років.За оцінками міжнародних експертів з охорони здоров'я, у разі невжиття термінових заходів до 2020 року аварії на дорогах стануть головною причиною смертності у світі, випередивши серцево-судинні захворювання та СНІД.
З метою привернення уваги до складної ситуації з дорожньо- транспортним травматизмом та необхідності зменшення смертності внаслідок ДТП з 6 по 12 травня 2019 року буде проведено 5-й глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху ООН під гаслом: «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». В Україні Тиждень буде проведено в 2 етапи:з 6 по 12 травня 2019 року та з 11 по 17 листопада 2019 року.
Згідно листа НМЦ ПТО у Донецькій області та на виконання листа директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки від 19.03. 2019 року №23.1-43 «Щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху» (додаток1), відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 10 травня 2010 року № 64/255 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», якою проголошено 2011-2020 роки Десятиліттям дій із забезпечення безпеки дорожнього руху ООН та листа Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України від 01.03.2019 року щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху та з метою сприяння виховання дорожньої культури серед здобувачів професійної (професійно-технічної)освіти, об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі, рекомендовано протягом Тижня організувати та провести наступні заходи:
  • єдиний національний урок «Безпека на дорозі – безпека життя»;
  • масові заходи з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів, творчих робіт, заочних подорожей, уявних мандрівок,квест-естафету «Азбука дорожнього руху»;флешмоб «Безпечний рух у майбутнє», тощо;
  • спільно з регіональними відділеннями Національної поліції провести роз’яснювальну роботу щодо важливості та необхідності дотримання Правил дорожнього руху;
  • практичні навчання щодо надання медичної допомоги постраждалим в наслідок дорожньо-транспортних пригод.
        У рамках Тижня з 6 травня по 11 листопада 2019 року буде проходити щорічний Всеукраїнський конкурс фото-відео робіт «Молодь за безпеку дорожнього руху» до якого рекомендовано залучити здобувачів (професійної-професійно-технічної)освіти. З деталями Конкурсу можна ознайомитись на сайті Міжнародного благодійного фонду «Допомога постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» http://dopomogadtp.com/ua/.
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA