НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
Педагогічні працівники та працівниці Слов`янського професійного аграрного ліцею неперервно працюють над оновленням практичних, теоретичних знань та над структуруванням та вдосконаленням вже наявних.
Роботу над оновленням своїх професійних знань викладачі та викладачки ліцею мали можливість провести на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в межах реалізації проєкту 
«Створення регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти» де 07 квітня викладачка Оксана Бойко та практична психологиня Дар`я Пермінова, приймали участь у тренінгу «Створення іміджу сучасного закладу освіти» за участі експертів, представників департаменту освіти і науки Донецької ОДА, представників міжнародних організації. Де розглядали питання Корпоративна міфологія, кольори, слоган, логотип: технології розробки, Цілісна модель іміджу освітнього закладу, Просування закладу освіти в соціальних мережах з використанням технології SocialMediaMarketing (SMM) та отримали відповідні сертифікати. 
Заступниця директора з навчально-виховної роботи, Анастасія Зарченко взяла участь у тренінгу "Розвиток закладів професійної освіти з урахуванням  гендерночутливого підходу" , який проходив з 01 по 02 квітня 2021 року у місті Маріуполь, Донецька область, під гаслом #ВільніуВиборіПрофесії
За час проходження тренінгу учасниці напрацьовували стратегічні кроки щодо впровадження змін у професійно-технічній освіті, ознайомились з питаннями особливостей формування гендерночутливого освітнього середовища у закладах професійно-технічної освіти, напрацювали рекомендації щодо підвищення якості інформаційних продуктів закладів професійно-технічної освіти, ознайомились з результатами досліджень щодо стереотипів у виборі професій та напрацювали рекомендації щодо підвищення конкурентоспроможності ЗПТО та зростання престижу професійно-технічної освіти. 
16 березня 2021 року представниці нашого ліцею Бойко Оксана Яківна та Зарченко Анастасія Юріївна взяли участь у тренінговій програмі з актуальних питань професійної (професійно-технічної) освіти з теми "Проєктна діяльність та фандрайзинг в освітній установі" в межах реалізації проєкту "Створення регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти". Під час тренінгу учасники та учасниці отримали відповіді на питання фандрайзингової діяльності в освітній установі та формах її підтримки, фандрайзинг як метод мобілізації фінансових ресурсів для розвитку освітніх закладів, методичних засад розробки інвестиційних проєктів у рамках фандрайзингу, алгоритму написання проектної заявки та отримали сертифікати.

25 лютого 2021 р. ми будемо відзначати пам’ятну дату – 150-річчя з дня народження видатної української письменниці, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки. 
Ми беремо участь у Інтернет-флешмобі «Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…».Запрошуємо молодь Донецької та Луганської областей на Онлайн Ярмарок Вакансій!
Онлайн Ярмарок Вакансій - це чудова можливість познайомитись зі своїми майбутніми роботодавцями (підприємствами Донецької та Луганської областей), отримати інформацію щодо доступних вакансій та умов праці, а також особисто поспілкуватись з представниками цих компаній!
Ярмарок Вакансій пройде 10 березня з 15:00 до 17:00.
Для участі необхідно зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/DRTdgtMWSz21pg4n6
На тебе чекатимуть:
Презентації компаній-роботодавців Донецької та Луганської областей
розповіді з перших рук про умови роботи, вимоги до претендентів, програми для молодих фахівців;
інформаційні роліки компаній-роботодавців, з яких учасники дізнаються ще більше про їхні цінності та пропозиції для співробітників.
Індивідуальні онлайн-співбесіди з роботодавцями та можливість задати будь-яке питання потенційним роботодавцям та отримати змістовні відповіді.
А також лекції експертів про те, як оформити сильне резюме, вдало пройти співбесіду та знайти ідеальну роботу.
Взяти участь в Онлайн Ярмарку Вакансій можуть жителі Донецької та Луганської областей у віці від 16 до 35 років.
Більш детальна інформація - на сторінці Онлайн Ярмарку Вакансій: https://www.facebook.com/YarmarokVakanciy
Підписуйтесь!
Проект "Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на Сході України" реалізується ГО "Маріупольська Спілка Молоді" в партнерстві з Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Уряду Японії. Інформаційні партнери: Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, Луганський обласний центр зайнятості, Донецький обласний центр зайнятості

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами
«Пам’ятати своїх героїв дуже важливо, адже герої – це ті найкращі, яких ми втрачаємо. Тих, хто поповнили український національний пантеон на сьогодні, напевно, вистачить для виховання патріотизму на сотні років уперед. Але ми не знаємо/не пам'ятаємо їх, тому прагнемо нових, вважаючи, ніби їх бракує. Їх не бракує в нашій історії, крутянці в цьому пантеоні посідають особливе місце – вони одні з перших віддали свої життя за новопроголошену Українську державу», – вважає Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович

  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua