НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні
Сегодня, 29 октября, в Славянске прошла масштабная профориентационная ярмарка, организованная Славянским городским центром занятости в сотрудничестве с предприятиями, службами и профессиональными учебными заведениями города и региона. 

Детальніше: ​Деловой Славянск​​​
Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ліцеї, технікумі або ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.
Дорогі друзі! Вітаємо Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а нашим учням — до своєї другої домівки —  у аграрний ліцей. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокурсникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!


24 квітня в ДНЗ "Слов`янський професійний аграрний ліцей" викладач Єлізавета Миколаївна Тузіна провела відкриту виховну годину за темою "Чорнобиль. Наслідки трагедії.". Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. Ця катастрофа стала найбільшою за всю історію атомної енергетики. Ця трагедія назавжди закарбувалася в історії нашої країни. Інтерес до теми Чорнобильської аварії не пропадає і сьогодні. Про неї знято безліч фільмів, написано сотні статей і книг. 

АНКЕТА ЗА ПОСИЛАННЯМ  http://cutt.ly/8wGol2

Маєш активну громадянську позицію, бажаєш удосконалювати себе та свою країну? 
 Тебе цікавить як функціонують органи влади, засоби масової інформації, бізнес та громадський сектор? 
 Тоді програма "Державотворець" саме для Тебе! 
Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства cпільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні продовжують реалізацію програми “Державотворець”.
 Національний етап цьогорічної програми відбуватиметься з 29 травня по 7 червня 2019 року.
Учасники програми мають:
 • бути громадянами України;
 • вільно володіти українською мовою;
 • на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років;
 • мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення, бізнесу, громадської діяльності;
 • досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі.
Найактивніша молодь з усієї України буде мати можливість пізнати рушійні сили держави: органи державної влади, бізнес-сектор, засоби масової інформації та громадську діяльність. Учасники зможуть отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.
Мрієш впливати на суспільні трансформації в Україні та долучитися до проактивної молоді?
 Заповнюй реєстраційну форму до 1 травня 2019 року та ставай рушійною силою позитивних змін!
Проїзд, проживання та харчування учасників покриваються за рахунок організаторів.
 Якщо у Тебе є додаткові запитання, можеш звертатись до менеджерів по роботі з учасниками:
 Романа Краснопольського (0958828356);
 Оксани Шахової (0678558978)

Обласне журі відзначило роботи не тільки за оригінальність техніки виконання, а й за професійне спрямування, відтворення реальних об’єктів Сонячної системи. Моделі планетарної системи надали з ДНЗ «КЦПТО», ДНЗ «СПАЛ», ОПАЛ. 
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA