НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
Згідно з наказом Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області від 28 жовтня 2021 р. № 80 «Про проведення обласної Інтернет-олімпіади з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Донецької області» 18 листопада 2021 року проведено обласну Інтернет-олімпіаду  з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» в режимі онлайн. В Олімпіаді взяли участь 14 педагогічних працівників відповідного профілю ЗП(ПТ)О області, серед яких майстер виробничого навчання ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей» Сторож Олексій Ігорович.
В Олімпіаду було включено 30 тестових завдань, які охоплювали питання із спеціальних предметів професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», Методики і Педагогіки окремо для викладачів та майстрів виробничого навчання. Час відведений на виконання завдань – 60 хвилин. Максимальна кількість балів за правильне виконання завдань Олімпіади – 30 балів. Правильність виконання завдань, нарахування балів виконувалось автоматично комп’ютерною програмою onlinetestpad. На підставі рішення журі обласної Інтернет-олімпіади з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О, журі визнало переможцями наступних учасників обласної Інтернет-олімпіади з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед майстрів виробничого навчання:
ІІІ місце – Сторож Олексій Ігорович, майстер виробничого навчання ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей». 
Вітаємо Олексія Ігоровича з професійними здобутками. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, творіть, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день! 

30 листопада 2021р. заступниця директора з НВхР Анастасія ЗАРЧЕНКО взяла участь у тренінгу “Наглядові ради закладів професійної (професійно-технічної) освіти”, який було проведено  у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та у тісній співпраці із Департаментом освіти і науки Донецької ОДА та Навчально-методичним центром ПТО у Донецькій області.
Тренінг розпочала привітанням учасників Валентина Смаль, спеціаліст з розвитку професійної освіти Програми ООН із відновлення та розбудови миру, професор, доктор географічних наук презентувала програму тренінгу та зазначила важливість активізації в ЗП(ПТ)О роботи Наглядових (піклувальних) рад.
Олександра Бородієнко, завідувач лабораторії зарубіжних систем професійної освіти і навчання Інституту ПТО НАПН України, доктор педагогічних наук, доцент, дійсний член-кореспондент НАПН України після привітання учасників розпочала тренінгову програму, яка містила і теоретично-навчальну частину, і практичне відпрацювання етапів підготовки та створення Наглядової ради в закладі освіти.
Всі учасники після теоретичної підготовки відпрацювали в групах навички з підготовки Положення про наглядову раду та презентували свої напрацювання, своє бачення й комплексний підхід до її функцій. У кожного учасника також була можливість ставити запитання, висловлювати свою думку та дискутувати у спірних питаннях.
Загалом тренінг пройшов у дуже плідній, активній й ефективній роботі та завершився отриманням Сертифікатів і словами щирої вдячності від учасників на адресу організаторів!
Дякуємо за організацію тренінгу Валентині Смаль і всій команді ПРООН, а також Олександрі Бородієнко за якісну та професійну тренерську роботу!
*Фото та витяги з тексту від 
джерело
В рамках Всеукраїнського тижня професійно-технічної освіти практичний психолог Пермінова Дар’я Вікторівна відвідала Слов'янський міський центр зайнятості та взяла участь в Сезонній Ресурсній майстерні профорієнтації для педагогічних працівників та психологів.Висловлюю подяку організаторам такого заходу,було дуже змістовно і цікаво-це новий метод у профоріентаційній роботі зі здобувачами освіти!

До всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» 23 листопада заступниця директора з навчально-виховної роботи Анастасія Зарченко отримала від Ради жінок Донеччини посібники "Як організувати протидію насильству у твоєму місті" та "Що робити, коли ви дізналися про домашнє насильство". Ці примірники були передані практичному психологу закладу освіти Дар`ї Перміновій для використання у навчально-виховному процесі. Викладачі Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" відтепер мають вільну змогу отримати ці посібники у практичного психолога для підготовки та проведення виховних годин з теми протидії домашньому насильству.
Ми також рухаємось разом у світ з нульовою толерантністю до насильства та формуємо Україну вільну від домашнього насильства!

Проект «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» реалізується за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine , Estonian Embassy in Kyiv та British Embassy Kyiv
З 24 по 31 жовтня в м. Вільнюс, Литва 🇱🇹 проходив ХХХ Чемпіонат Європи з Армрестлінгу та ХХІІІ з Пара-Армрестлінгу.
Україну у чемпіонаті Європи представляв серед 120 спортсменів учень ІІІ курсу Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" Кузьменко Сергій, який виборов І місце серед своєї вагової категорії.
Ми пишаємося тобою, Сергій і щиро вітаємо з перемогою!
Шановні здобувачі освіти. З 18.10.2021р. на території Донецької області запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 15 жовтня(джерело ).

У зв`язку з чим, в Державному навчальному закладі "Слов`янський професійний аграрний ліцей" навчання переходить у дистанційний формат. Уроки проводяться, використовуючи платформу Classroom. Якщо є проблеми з доступом, зверніться до керівників груп.

Будьте здорові, бережіть себе.
На Донеччині проведено історичний екскурс сторінками історії козацтва «Знов про славу козацьку згадаємо».
13 жовтня, напередодні трьох визначних свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва, з метою виховання учнівської молоді на традиціях українського народу, популяризації традиційної культурної спадщини, зміцнення культурних зв’язків, обміну знаннями, розширення світогляду здобувачів освіти з питання історії українського козацтва Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області було проведено історичний екскурс сторінками історії козацтва «Знов про славу козацьку згадаємо». 
Всього в онлайн заході, в якості доповідачів, взяли участь представники 16-ти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області, серед яких учень ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей» Нікіта Корабель.
Всі виступи були об’єднані однією тематикою – козацька доба в історії України, проте інформація кожного здобувача освіти була цікавою та унікальною, адже кожен з них хотів висвітлити те питання, яке його найбільше цікавить, найбільше вразило.

  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua