НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
На виконання плану роботи на 2021 рік НМЦ ПТО у Донецькій області 08.06.2021р. проводив методичний захід для бібліотечних працівників з метою обміну власним досвідом використання сучасних онлайн інструментів та створення власних інформаційних продуктів.
Бібліотекарка ліценю Балазан Тетяна Володимирівна прийняла участь в даному заході в якості спікера, де представила свій досвід зі створення власного сайту 
Донецька залізниця закликає дітей дотримуватися правил поведінки на залізничному транспорті напередодні літніх канікул
❗️Напередодні літніх канікул Донецька залізниця закликає дорослих громадян попередити дітей про небезпечність перебування поблизу залізничних об’єктів та про необхідність дотримання правил безпеки для збереження життя і здоров’я.

👉Не будьте байдужими у разі появи на залізниці дітей без нагляду дорослих!

❗️Пам’ятайте, залізниця є транспортним об’єктом підвищеної небезпеки.

✔️Треба бути вкрай обачливими в поїздах, на платформах, поблизу колій і т.п.
❌Забороняється ходити по залізничних коліях і наближатися до них на відстань менше п’яти метрів.
✔️Переходити колії можна тільки у встановлених місцях, користуючись при цьому пішохідними мостами, тунелями, переїздами.
❌Ні в якому разі не можна їздити на дахах, підніжках, перехідних майданчиках вагонів, заходити та виходити з вагона під час руху поїзда, висуватися з вікон вагонів під час руху поїздів та викидати сторонні предмети з вікон і дверей вагонів.
✔️Остерігайтеся високої напруги! Напруга у 27 000V просто спопеляє в прямому сенсі цього слова. Абсолютно вся контактна підвіска становить небезпеку ураження електричним струмом. При цьому торкатися проводів не обов’язково — достатньо просто опинитися на близькій відстані й потрапити під електричну дугу. У сиру погоду ймовірність зловити дугу збільшується в рази.
☝Проінформуйте дітей про відповідальність. Втручання в діяльність залізничного транспорту тягне не тільки затримку вантажних і пасажирських поїздів, але й може призвести до виникнення аварійних ситуацій і загрожувати безпеці життя та здоров’я пасажирів і працівників транспорту.
📌За правопорушення на об’єктах залізничного транспорту передбачена кримінальна відповідальність. Зокрема, за ст. 277 КК України (Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів) мінімальне покарання — штраф або позбавлення волі на строк до 3 років. Якщо ж в результаті злочину загинули люди, стаття передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 15 років. А такі дії, як кидання каміння у потяги, підпадають під дію ст. 296 КК України (Хуліганство). Мінімальне покарання за цією статтею — штраф, максимальне — позбавлення волі на строк до 7 років.
Якщо правопорушнику ще не виповнилося 16 років (вік, з якого починається кримінальна відповідальність), то згідно з українським законодавством покарання несуть його батьки.

#УЗДон#безпеканазалізниці 
Інформуємо, що на базі ДДПУ за підтримки ООН з промислового розвитку створено Регіональний акселератор для інновацій, технологій та стартапів у Донецькій області.
До участі у першому онлайн-конкурсі стартап-проєктів, спрямованих на запровадження "чистих" технологій на Сході України запрошуються здобувачі освіти! Кінцевий термін подання заявки до 16 червня 2021 року включно!

Профорієнтаційний фест «Віднови ресурси. Прокачай кар’єру» відбувся у Слов’янську 26 травня.
У ньому взяли участь майже 300 випускників, серед яких учні Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей". Захід організовано та проведено фахівцями Слов’янського міського центру зайнятості.
Основною метою заходу було розширення можливостей працевлаштування молоді, зокрема випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів Слов’янщини, допомога роботодавцям в якісному укомплектуванні наявних та перспективних вакансій, а також психологічна підтримка випускників та освітян в період дії карантину.

джерело
Протягом квітня – травня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено обласний конкурс на кращий проєкт «Безпечне й здорове майбутнє праці» серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області з напрямку підготовки «Сільськогосподарський транспорт».
Відповідно Витягу Протокола рішення журі та Наказу НМЦ ПТО у Донецькій області:
  1. Нагороджуються:
дипломом II ступеня – Домощей Миколу, Черних Данило, здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей» за зайняте ІІ місце;

2. Висловлюється Подяка за підготовку переможця та призерів:
  • Максименку Михайлу Олександровичу, майстру виробничого навчання ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей»;
Вітаємо переможця та призерів з високим результатом! Щира вдячність всім керівникам та педпрацівникам ЗП(ПТ)О за організацію участі в Конкурсі та якісну підготовку учасників!
Джерело 
НМЦ ПТО у Донецькій області
День вишиванки щороку відзначають у третій четвер травня. Цьогоріч Всесвітній день вишиванки 2021 припав на 20 травня. Це ювілейний 15-й Всесвітній день вишиванки! 
Вишиванка – це особлива національна традиція українців. А сам День вишиванки – хоч поки ще й не офіційне свято – покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Тож нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу!
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua