НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Отримали посібник від Ради жінок Донеччини "Як організувати протидію насильству у твоєму місті""

До всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» 23 листопада заступниця директора з навчально-виховної роботи Анастасія Зарченко отримала від Ради жінок Донеччини посібники "Як організувати протидію насильству у твоєму місті" та "Що робити, коли ви дізналися про домашнє насильство". 
Ці примірники були передані практичному психологу закладу освіти Дар`ї Перміновій для використання у навчально-виховному процесі. Викладачі Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" відтепер мають вільну змогу отримати ці посібники у практичного психолога для підготовки та проведення виховних годин з теми протидії домашньому насильству.
Ми також рухаємось разом у світ з нульовою толерантністю до насильства та формуємо Україну вільну від домашнього насильства!

Проект «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» реалізується за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine , Estonian Embassy in Kyiv та British Embassy Kyiv
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua