НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні
Шановні учні, батьки! У зв`язку з оголошенням карантину на території України, учні ліцею переходять у режим дистанційної роботи. 
Завдання для опрацювання будуть доступні за посиланням: Завдання дистанційної роботи та у группі Facebook за посиланням Група ліцею та будуть оновлюватись щоденно. Сподіваємось на Ваше розуміння, співпрацю та зворотній зв`язок. Виконані завдання Ви можете присилати або у групу на Facebook, або використовуючи сервіси зв`язку Viber, Telegram та інші. Якщо ви не маєте необхідних контактів, радимо невідкладно звертатися до керівників навчальних груп.
За посиланням:Наказ.
Рекомендуємо ознайомитися всім працівникам ліцею!
Відповідно до Листа Міністерства освіти і науки України ві 22.11.2019р. № 5/612-19 "Щодо проведення семінарів-тренінгів профорієнтаційного спрямування" представники Слов`янського професійного аграрного ліцею Тетяна Володимирівна та Дар`я Вікторівна відвідали 11 шкіл міста та району, де провели анкетування щодо інформованості учнів загальноосвітніх закладів про навчальні заклади міста Слов`янська та розповіли про Сло`вянський професійний аграрний ліцей, професії які тут готують та умови вступу та навчання.


  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA