НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ БУКТРЕЙЛЕРІВ!

З метою активізації та стимулювання творчої ініціативи бібліотечних працівників, підвищення рівня їх ІТ-компетентності, впровадження інноваційних форм в роботу бібліотек, популяризації книги й читання серед учнів ЗП(ПТ)О з 25 жовтня по 24 грудня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Донецькій області проведено обласний конкурс буктрейлерів «Калейдоскоп ненудних книг».
До організаційного комітету Конкурсу надійшло 28 буктрейлерів від 26 ЗП(ПТ)О Донецької області.
За результатами розгляду конкурсних робіт, обробки протоколів членів журі та на підставі узагальненого протоколу рішення журі Конкурсу, відповідно наказу НМЦ ПТО у Донецькій області "Про підсумки обласного конкурсу буктрейлерів «Калейдоскоп ненудних книг»" від 28.12.2021 р. № 99 визначено пеереможця та призерів:
ІІ місце - Балазан Тетяна Володимирівна, бібліотекар ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей» (буктрейлер https://youtu.be/9mkCD1hb0dI);ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ, ПРИЗЕРІВ ТА ЛАУРЕАТІВ З ДОСТОЙНИМ РЕЗУЛЬТАТОМ! БАЖАЄМО У НОВОМУ 2022 РОЦІ ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!
Відеорезюме та портфоліо, як ефективний інструмент працевлаштування»
На початку вересня🍂 Слов’янський міський центр зайнятості завітав у гості до учнів випускних курсів ДНЗ " Слов’янський  професійний аграрний ліцей" та студентів Слов’янського коледжу національного авіаційного університету ( ВСП "Слов'янський фаховий коледж НАУ"), щоб поговорити про особливості працевлаштування молоді 👫 в сучасних умовах життя.
Під час інформаційного заходу учні дізналися про різні рекрутингові підходи до 🔍 відбору претендентів, види співбесід, правила підготовки до зустрічі з 👥 роботодавцем. 
🔑Ключовий акцент бесіди був зроблений на актуальних презентаційних продуктах – резюме, відеорезюме, портфоліо кар’єрного просування та вимогах до їх створення. За допомогою електронної презентації та відеоприкладів випускники змогли переконатися в безперечній ефективності саме таких, більш інноваційних та креативних варіантів самопрезентації.
«Роботодавець, як і кожна людина, перш за все, звертає увагу на доброзичливий погляд, вміння впевнено триматися, а потім вже, звичайно, на досвід роботи і ступінь професіоналізму кандидата. Тож молоді фахівці, що пропонують роботодавцям своє відеорезюме, мають набагато більше шансів, ніж досвідчені шукачі з класичним, електронним резюме. Якщо додати сюди портфоліо, отримаємо купу захоплених відгуків та запрошень на співбесіду» – підкреслила начальниця відділу профорієнтації Світлана Глущенко.
Фахівці Слов’янського центру зайнятості із задоволенням допоможуть🤝 і випускникам, і всім бажаючим перетворити мрії про ефективну самопрезентацію в реальність.
джерело ЦЗ


Перший дзвоник у Слов’янську лунав не тільки в школах. День знань відзначили і в професійному аграрному ліцеї

джерело С-плюс
Сегодня, 29 октября, в Славянске прошла масштабная профориентационная ярмарка, организованная Славянским городским центром занятости в сотрудничестве с предприятиями, службами и профессиональными учебными заведениями города и региона. 

Детальніше: ​Деловой Славянск​​​
Державний навчальний заклад "Слов`янський професійний аграрний ліцей" традиційно приймає участь у Ярмарку професій.
Цього року він відбувся 20 березня в стінах Центральної бібліотеки м.Слов’янська, організатором якого був Центр зайнятості. Участниками цього заходу були 16 навчальних закладів Слов’янська , Краматорська і Харкова.
ВНЗ та професійно-технічні установи представили свої спеціальності для учнів старшої ланки. Колективи навчальних  закладів підготували цікаві презентації та майстер-класси.
Інтернет -видання “Славянск Деловой” знає, що спортивне життя вихованців  Слов`янського професійного аграрного ліцею цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так. Адже здоровий спосіб життя та щоденна фізична підготовка, як учнів так і викладачів, сприяють фізичному здоров’ю. 


джерело ​"Славянск Деловой"​​​
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua