НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні
З 12 січня починається ІІ семестр 2020-2021 навчального року. Навчання здійснюється у дистанційному форматі згідно Наказу Про організацію освітнього процесу з 08 січня 2021 року за РОЗКЛАДОМ   на платформі CLASSROOM
З 29 грудня по 11 січня включно учні Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" відпочивають на канікулах! З прийдешніми святами Вас, друзі!
Рік, що минає, навчив нас, що здоров’я – своє та близьких, це найголовніше. Чого ми Вам і бажаємо від всього серця!
Нехай в роботі та сімейному житті буде лише гармонія і , не зважаючи ні на що, зустрічайте свято Нового Року з посмішкою та радістю, щоб воно було сповнене позитивних подій та найкращих емоцій!


У лiцеї вирішальна роль у боротьбі з булінґом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва лiцею, батьків, представників місцевих органів влади та громадських організацій.
Жоден випадок насильства або цькування і жодну скаргу не можна залишати без уваги. 

Тому у березні місяці 2019 року згідно наказу по ліцею № 37 від 06.02.2019р. було заплановано і проведено проходження  он-лайн курсів "Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти" підготовлений Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та українського громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.
Педагогічний колектив Державного навчального закладу «Слов’янський професійний аграрний ліцей» отримав відповідні знання з протидії булінгу та сертифікати.

10 грудня відбулось засідання в змішаному форматі методичної комісії загальноосвітнього циклу.
Доповідачами виступили Балазан Тетяна Володимирівна "Особливості організації роботи бібліотеки в умовах дистанційного навчання (під час карантину)."
Бойко Оксана Яківна "«Викладання української мови в умовах дистанційного навчання»."

Зарченко Анастасія Юріївна "Моніторинг навчальних досягнень успішності учнів за І семестр"
Тузіна Єлізавета Миколаївна Затвердження плану відкритої виховної години з теми: «Французькі шансоньє. Від класики до сучасності.»
Голова МК Товстокорий Сергій Володимирович.
07 грудня 2020 року класний керівник групи № 11 Оксана Яківна Бойко провела виховний захід на тему: " Не переступи межу. Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх." для учнів-мешканців гуртожитку.
Учням пропонувався для перегляду відеоролік учениць НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-академічний ліцей № 15 Кам`янської міської ради" Подоляко Аліни та Шаповал Софії.

Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», які стосуються застосування державної мови у діяльності місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної і комунальної форм власності: 
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA