НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
За ініціативою Першої Леді України Олени Зеленської, за участі багатьох експертів і авторів, Офісом Президента України розроблено "Довідник безбар`єрності", який покликаний зафіксувати нові норми безбар`єрної мовита стати гідом з коректного спілкування. Довідник можна знайти за посиланням: 

довідник безбар’єрності
https://prometheus.org.ua/ - Найкраща освіта для всіх Провідні викладачі Найкращі лектори-практики України та світу. Вони досягли успіху в справі, якій навчатимуть вас.  Інтерактивне навчання, Будь-де і будь-коли, Сертифікат

https://www.ed-era.com/ - студія онлайн-освіти. Ми робимо онлайн-освіту в Україні якісною та доступною. Наша команда створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги. 

https://eduhub.in.ua/ - Освітній хаб міста Києва, територія нових можливостей для кожного.
Увага педпрацівникам ліцею! У зв`язку із набуттям чинності Порядку надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам, затвердженим наказом МОН України від 20 липня 2020 року № 931, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11 листопада 2020 року за № 1119/35402, МОН України оголошує добір кандидатур до складу предметних (галузевих) експертних комісій та експертних груп, уповноважених проводити експертизу та приймати рішея щодо надання грифів навчальній літературі та навчальим програмам.
Докладніше за посиланням: Про добір кандидатур 
Відповідно до Порядку, затвердженого Наказом МОН  №535 від 30.04.2014, педагогічні працівники проходять підвищення кваліфікації у закладах післядипломної освіти, вищих навчальних закладах, навчально-методичних (науково-методичних) центрах (кабінетах) професійно-технічної освіти, на підприємствах, в організаціях, а також на базі професійно-технічних навчальних закладів на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється не рідше одного разу на 5 років і є обов’язковою умовою чергової атестації.
На період навчання за педагогічними працівниками зберігається середня заробітна плата відповідно до вимог чинного законодавства України.
У разі навчання з відривом від основного місця роботи педагогічні працівники мають право на гарантії і компенсації, передбачені законодавством України.
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється на підставі договору між закладом-замовником та закладом-виконавцем.
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників державних професійно-технічних навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, комунальних – за рахунок коштів місцевого бюджету, а приватних – за рахунок коштів власника.
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється за такими видами:
  • довгострокове підвищення кваліфікації – від 72 до 216 навчальних годин;
  • короткострокове підвищення кваліфікації (семінари, майстер-класи, семінари-практикуми, семінари-тренінги, авторські школи, тренінги, вебінари, «круглі столи» тощо) – до 72 навчальних годин;
  • стажування.
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється за денною, вечірньою, очно-заочною, індивідуальною та дистанційною формами навчання. На час підвищення кваліфікації педагогічні працівники забезпечуються гуртожитком.

джерело: ​https://mon.gov.ua/ua/osvita/profesijno-tehnichna-osvita/pidvishennya-kvalifikaciyi-pedagogichnih-pracivnikiv​​​
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua