НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
02 березня 2020 року у ДНЗ «Слов`янський професійний аграрний ліцей» пройшли кваліфікаційні поетапні атестації в групі 22, під керівництвом майстрів виробничого навчання Шебанової Л.А., Олейниковим А.М., Сторож О.І. за професійними компетентностями з професії "Слюсар з ремонту КТЗ", учні 2 курсу виконували завдання на присвоєння кваліфікаційного 2 розряду.
 
04 листопада 2019 року у ДНЗ «Слов`янський професійний аграрний ліцей» пройшли кваліфікаційні поетапні атестації в групі 32, під керівництвом майстра виробничого навчання Янковської Г.В. за професійними компетентностями з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів", 
учні 3 курсу виконували завдання на присвоєння кваліфікаційного 3 розряду: технічне обслуговування та ремонт вантажних автомобілів, в т.ч. спеціальних, газобалонних та дизельних, легкових автомобілів, мікроавтобусів і автобусів. 
3 травня 2019 року у Слов`янському професійному аграрному ліцеї пройшли поетапні атестації в групі 11, під керівництвом майстра виробничого навчання Максименко М.О. та викладача Шевцова О.Г., з професії "Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування", учні 1 курсу виконували завдання на присвоєння кваліфікаційного 2 розряду.
 
Ступенева освіта передбачає поступове навчання учнів за професіями, починаючи з нижчого кваліфікаційного рівня. Після навчання за кожним кваліфікаційним рівнем виникає необхідність перевірки знань, умінь та навиків учнів.
Успішно закінчилась виробнича практика на підприємствах міста та району,  написані виробничі характеристики та кваліфікаційні пробні роботи.
1 березня 2019 року у Слов`янському професійному аграрному ліцеї пройшли поетапні атестації в групі 22, за професією "Машиніст крана автомобільного, слюсар з ремонту автомобілів, водій АТЗ категорії С" під керівництвом майстрів виробничого навчання Олейникова А.М. та Янковської Г.В., з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів", учні 2 курсу виконували завдання на присвоєння кваліфікаційного 3 розряду.15 лютого 2019 року у Словянському професійному аграрному ліцеї пройшли поетапні атестції, в групі 2, з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів", учні 1 курсу виконували завдання на присвоєння кваліфікаційного 3 розряду.
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua