НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
Уже традиційно у лютому в нашому ліцеї урочисто проходять різноманітні заходи з нагоди Дня рідної мови, який всі українці світу відзначають 21 лютого.
 Найрізноманітніші заходи  тривають упродовж тижня. Це  вікторини й виставки,  а також цікаві уроки про розвиток і розповсюдження рідної мови тощо.
Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу виокремити для себе щось нове і цікаве. Метою всіх проведених заходів було: 
донести до учнів красу і багатство рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови, а також патріотичне ставлення і гордість за Україну та її спадщину.
З 08 лютого по 12 лютого в ДНЗ "Слов`янський професійний аграрний ліцей" викладач Сергій Володимирович Товстокорий проводив тиждень з предмета "Географія" з теми "Два світи - два способи життя".
Згідно плану роботи ліцею на 2020-2021 навчальний рік з 14.12.2020 р. проводився тиждень з предмету "Трактори" серед здобувачів професії кваліфікованого робітника тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Викладач Алла Олександрівна Долгова.

Було заплановано і проведено: виставка рефератів на тему "Нова тракторна техніка", показ презентацій "Трактор моєї мрії", виховна година "Тракторна техніка під час обробки грунту", гра "Як я знаю двигун внутрішнього згоряння", гра "Як я знаю будову трактора".
Викладач Алла Олександрівна Долгова.

З 7 по 11 грудня у ліцеї відбувся тиждень історії. У зв’язку із запобіганням захворювань, всі заходи проводились окремо з різними групами.

30 листопада практичний психолог ліцею Дар`я Вікторівна Пермінова розпочала «Тиждень психологіі» зі змагань малюнків між 11 та 12 групою. До участі залучилися завзяті студенти з наснагою та фантазією!
З 27 по 31 січня 2020 року в Слов`янському професійному аграрному ліцеї викладач Долгова А.О. провела предметний тиждень "Моя майбутня професія Тракторист",протягом якого були проведені заходи: виставка рефератів, тематична лінійка «Трактор моєї мрії», виховну годину «Вплив обробки ґрунту на якість врожаю», проведення відкритого уроку в групі №11 за темою «Пусковий двигун- будова, призначення та робота», гра «Як я знаю будову трактора?».

 
Тиждень української мови було розпочато проведенням І етапу ХХ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика. У понеділок 10 дітей написали свої конкурсні роботи, в цей же день визначили переможця (Гайдук Катерина Олегівна, 2001 року народження).
У вівторок відбулась тематична лінійка «Чому варто розмовляти українською», під час якої було розкрито важливість рідної мови у житті кожного, особливу увагу приділили зв’язку української мови та професії.

  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua