НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Тиждень "Тісний взаємозв’язок хімії та біології в сучасному житті"

Хімія є складовою природознавства, яке інтегрує наукові знання про будову та властивості неживих і живих природних об’єктів і процесів.
Разом з іншими природничими науками, такими як фізика, географія, екологія, біологія, вона сприяє системному сприйняттю та вивченню природи, дає змогу зрозуміти структуру мікросвіту, пояснити його прояв у вигляді речовини або фізичного поля.
Вивчення хімії переконало вас, що ця цікава й змістовна наука досліджує речовини, їхній склад, будову, властивості та явища, що відбуваються з ними. Отже, хімія, ґрунтуючись на дослідженні елементарних частинок, фізичних тіл і фізичних процесів, які не пов’язані з перетворенням речовин, пояснює якраз їх перетворення, що відбуваються під час хімічних реакцій. 
Вивчення речовин, їхнього складу, будови, властивостей, функцій створює підґрунтя для пояснення багатьох біологічних процесів, що відбуваються в живих організмах. Отож можна зробити висновок про те, що хімія та біологія тісно взаємопов’язані.
З 11 по 15 лютого в аграрному ліцеї був проведений тиждень Тісний взаємозв’язок хімії та біології в сучасному житті. Викладач Товстокорий С.В.
Тиждень проводився згідно плану.
План тематичного тижня на тему:
«Тісний взаємозв’язок хімії та біології в сучасному житті».
ВівторокЛінійка з теми: «Тісний взаємозв’язок хімії та біології в сучасному житті».
СередаВиховна година на тему: «Хімія нашого тіла. Гормони»
ЧетверВідкритий урок з теми: «Порівняльна характеристика будовиклітинпрокаріот та еукаріот».
П’ятницяБрейн-ринг та підведення підсумків тижня

Тиждень розпочався внутрішньоліцейною лінійкою, з показом навчального відеофільму.
В середу була проведена виховна година, на якій розглядалась найважливіша тема в хімії, яка є основою людського існування. Тема – Гормони. Учнями було переглянуто відеоматеріал який розказував про роль гормонів в житті людини, та їх вплив на біологічну сутність. Всі процеси життєдіяльності так або інакше контролюються цими біологічно активними речовинами, які являються причиною існування живого.» Відеофільм «Хімія нашого тіла. Гормони».
В четвер проведено відкритий урок біології за темою "Порівняльна характеристика будови клітин еукаріотів та прокаріотів".

І закінчився тиждень у п’ятницю: Брейн рингом та підведенням підсумків тижня.
Збірна команда 31-ої групи відповіла на чотири питання; 12-а група на два питання. За рішенням журі перемогу отримала команда 31-ої групи. Всі учасники брейн рингу були нагородженні цінними та смачними призами.
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua