НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 06 по 12 травня 2019 року аграрний ліцей, як і вся Україна долучились до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, що проходив під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Метою тижня є привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн. 
Традиційно предмений тиждень розпочався внутрішньоліцейною лінійкою, яку проводив викладач ПДР Роман Анатолійович Корабель у вівторок 7 травня.
Цього ж дня на відкритий виховний захід було запрошено медичного працівника Наталію Олександрівну, яка розповіла учням про особливості надання першої долікарської допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах. 
Про способи зупинки кровотечі, а також розповіла і показала як фіксуються переломи за допомогою підручних устаткувань.

У середу 8 травня на виховну годину були запрошені працівники поліції, які розкрили тему "Основні причини дорожьо-транспортних пригод на дорозі. Їх наслідки", а також "Заходи з попередження ДТП".

Закінчився тиждень проведенням пізнавального брей-рингу між учнями випускних груп.
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA