НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Інформація про проведений бібліотечний тиждень «Бібліотечні мандрівки», присвячений Всеукраїнському дню бібліотек

З 24 по 28 вересня у Державному навчальному закладі «Слов’янський професійний аграрний ліцей» проводився бібліотечний тиждень «Бібліотечні мандрівки» присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.


    На відкритті тижня бібліотекарем була проведена лінійка, на якій розповідалось про важливість та користь читання. У виступі приймали участь Кантемірова Анастасія та Гончар Аліна. Учні ліцею дізналися про перші бібліотеки в Україні. На лінійці згадувалося про користь книжки, як зібрання інтелектуальних цінностей, історичну роль друкованого слова. Також згадали про видатного педагога та письменника Василя Сухомлинського, якому у цьому році відзначається 100 років від дня народження. Думаю, що учні зрозуміли, що з книгою ми пов’язуємо все життя. З нею ми навчаємось, працюємо та відпочиваємо, їй ми безмежно віддані. Також на лінійці було показано відео про основні переваги і користь читання.


   Були оформлені тематичні виставки:

  • «Видатні події вересня» - виставка, присвячена ювілярам вересня, а також знаменним та памятним датам місяця.
  • «Наші українські письменники».

   У середу на виховну годину було запрошено молодіжну організацію «Теплиця». Виступаючі розповідали про те, як молодому поколінню досягти успіху у цьому світі за допомогою знань. Розповідали про свою організацію, про те, чому можна навчитися на їхніх заняттях.


     Також у середу з учнями групи №11 та №12 бібліотекар провів ерудит-гру «Бібліотечними стежками». Хлопці із задоволенням змагалися. Проявили свою швидкість розуму, показали всю свою ерудованість та кмітливість. В журі приймали участь учні другої групи та психолог Сазонова Юлія.

    У четвер проводилося анкетування «Як ти відносишся до читання?» На цьому заході учні відповідали на запитання, за допомогою яких можна зробити висновок, що саме читають хлопці, які за тематикою книги у них посідають перше місце. Також учні висловили свою думку про те, чи залишиться у майбутньому бібліотека тим місцем, куди молода людина в першу чергу звернеться за необхідною інформацією.

  Також, в рамках тижня був проведений конкурс стіннівок, на якому усі учні груп прийняли активну участь.


    Теми стіннівок були такі ;

                        -   «Я люблю читати»;

                                    -  «Бібліотечні цікавинки»;

                                   -  «Хто багато читає – той багато знає».

 Стіннівки вийшли дуже гарні, креативні та пізнавальні. За голосуванням перше місце посіла група № 2. 

Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua