НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Порядок реагування на доведені випадки булінгу

Порядок реагування на доведені випадки булінгу в ліцеї та відповідальність осіб, причетних до булінгу

1. Учасники освітнього процесу можуть повідомити про випадок булінгу (цькування), стороною якого вони стали або підозрюють про його вчинення стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу або про який отримали достовірну інформацію, керівника закладу освіти або інших суб’єктів реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти.
У закладі освіти заяви або повідомлення про випадок булінгу (цькування) або підозру щодо його вчинення приймає керівник закладу.
Повідомлення можуть бути в усній та (або) письмовій формі, в тому числі із застосуванням засобів електронної комунікації. ЗРАЗОК ЗАЯВИ
2. Керівник закладу освіти у разі отримання заяви або повідомлення про випадок булінгу (цькування):
невідкладно у строк, що не перевищує однієї доби, повідомляє територіальний орган (підрозділ) Національної поліції України, принаймні одного з батьків або інших законних представників малолітньої чи неповнолітньої особи, яка стала стороною булінгу (цькування);
за потреби викликає бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги для надання екстреної медичної допомоги;
повідомляє службу у справах дітей з метою вирішення питання щодо соціального захисту малолітньої чи неповнолітньої особи, яка стала стороною булінгу (цькування), з’ясування причин, які призвели до випадку булінгу (цькування) та вжиття заходів для усунення таких причин;
повідомляє центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою здійснення оцінки потреб сторін булінгу (цькування), визначення соціальних послуг та методів соціальної роботи, забезпечення психологічної підтримки та надання соціальних послуг;
скликає засідання комісії з розгляду випадку булінгу (цькування) (далі - комісія) не пізніше ніж упродовж трьох робочих днів з дня отримання заяви або повідомлення.


У випадку прояви булінгу в ліцеї, дії педпрацівників:

1. Припинити по можливості знущання шляхом усного попередження про недопустимість такої поведінки.

2. Індивідуальна бесіда з кривдником та окремо з жертвою насильства із залученням психолога із записом у журнал виховної роботи та в індивідуальні картки учнів із підписами учнів.

3. Виклик батьків кривдника до ліцею на бесіду з класним керівником та майстром виробничого навчання в присутності практичного психолога із обов'язковим записом до журналу виховної роботи із підписом батьків та учня. Роз'яснення батькам про відповідальність та штрафи за прояви булінгу їхньою дитиною.

4. Письмове звернення класного керівника або майстра в/н до заступників директора, директора у разі невдалої спроби налагодити відношення у групі.

5. Звернення адміністрації ліцею до Ювенальної поліції або Національної поліції з приводу проявів булінгу в ліцеї.


Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua