НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні

Розклад навчальних занять з 10 грудня по 14 грудня 2018р.

Розклад навчальних занять

Група № 1 

з 10.12.2018 до 14.12.2018


День тижня

№ з/п

Предмет

ПІБ викладача

Ауд.

Понеділок 

1-6

Виробниче навчання





Майстер в/н

Лаб.

Вівторок

1-2

3

4

5-6

7


Агрономія

Фізична культура

ПВО

Трактори

С/г машини

Товстокорий С.В.

Сєрокурова В.Є.

Олейников А.М.

Долгова А.О.

Шевцов О.Г.

9

с/з

майс

14

13

Середа

1

2

3

4

5-6

7


Агрономія

С/г машини

ПДР

Фізична культура

Трактори ЛПЗ

С/г машини

Товстокорий С.В.

Шевцов О.Г.

Корабель Р.А.

Сєрокурова В.Є.

Долгова А.О.

Шевцов О.Г.

9

13

7

с/з

14

13

Четвер

1

2

3

4

5

6-7


ПВО

ПДР

С/г машини

Професійна етика

СТОМ

БЕВА

Олейников А.М.

Корабель Р.А.

Шевцов О.Г.

Корабель Р.А.

Шевцов О.Г.

Долгова А.О.

Лаб.

7

13

7

13

14

П`ятниця

1

2-7


С/г машини

Виробниче навчання




Шевцов О.Г.

Майстер в/н


13

Лаб.


Розклад навчальних занять

Група № 2 

з 10.12.2018 до 14.12.2018


День тижня

№ з/п

Предмет

ПІБ викладача

Ауд.

Понеділок 

1

2

3

4

5

6-7


Технічне креслення

Допуски та ТВ

Фізична культура

ПВО

БЕВА

Спеціальна технологія

Бабій Л.І.

Шевцов О.Г.

Сєрокурова В.Є.

Максименко М.О. Шевцов О.Г.

Максименко М.О.


1

13

с/з

Майс

13

майс


Вівторок

1

2-7




Технічне креслення

Виробниче навчання

Бабій Л.І.

Майстер в/н

1

Лаб.

Середа

1-2

3

4-5

6

7


Спеціальна технологія

БЕВА

Основи безпеки ДР

Охорона праці

Фізична культура

Максименко М.О.

Шевцов О.Г.

Корабель Р.А.

Шебанова Л.А.

Сєрокурова В.Є.

Майс.

13

7

8

с/з

Четвер

1

2-7

Професійна етика

Виробниче навчання

Корабель Р.А.

Майстер в/н

7

Лаб.

П`ятниця

1

2

3-4

5-6

7


Матеріалознавство

Електротехніка

Спеціальна технологія

Технічне креслення

Основи трудового законодаства

Максименко М.О.

Євстратова А.Ю.

Максименко М.О.

Бабій Л.І.

Фардзінова Л.Л.

Лаб.

6

Лаб.

1

5



Розклад навчальних занять

Група № 11 

з 10.12.2018 до 14.12.2018


День тижня

№ з/п

Предмет

ПІБ викладача

Ауд.

Понеділок 

1

2

3-4

5

6-7

8


Фізика і астрономія

Українська література

Захист Вітчизни

Фізична культура

Українська мова

Геометрія

Євстратова А.Ю.

Тузіна Є.М.

Шевцов О.Г.

Сєрокурова В.Є.

Тузіна Є.М.

Колотєв О.В.


6

4

13

с/з

4

10

Вівторок

1

2

3-4

5-6

7

8


Фізика і астрономія

Фізична культура

Захист Вітчизни

Біологія і екологія

Алгебра

Фізика і астрономія

Євстратова А.Ю.

Сєрокурова В.Є.

Шевцов О.Г.

Товстокорий С.В.

Колотєв О.В.

Євстратова А.Ю.

6

с/з

13

9

10

6

Середа

1

2

3

4-6

7


Фізична культура

Іноземна мова

Історія України

Захист Вітчизни

Геометрія

Сєрокурова В.Є.

Тузіна Є.М.

Фардзінова Л.Л.

Шевцов О.Г.

Колотєв О.В.

с/з

4

5

13

10

Четвер

1-8

Виробнича практика



П`ятниця

1-8

Виробнича практика







Розклад навчальних занять

Група № 12 

з 10.12.2018 до 14.12.2018


День тижня

№ з/п

Предмет

ПІБ викладача

Ауд.

Понеділок 

1

2

3

4

5

6

7


Українська література

Всесвітня історія

Іноземна мова

Фізична культура

Геометрія

Алгебра

Технічне креслення

Тузіна Є.М.

Фардзінова Л.Л.

Тузіна Є.М.

Сєрокурова В.Є.

Колотєв О.В.

Колотєв О.В.

Бабій Л.І.

4

5

4

с/з

10

10

1

Вівторок

1

2

3-4

5

6-7


Фізична культура

Технічне креслення

Біологія і екологія

Фізика і астрономія

Технологія

Сєрокурова В.Є.

Бабій Л.І.

Товстокорий С.В.

Євстратова А.Ю.

Олейников А.М.

с/з

1

9

6

Майс

Середа

1

2

3

4

5

6

7


Захист Вітчизни

Фізична культура

Інформатика

Технологія

Хімія

Інформатика

Основи безпеки ДР


Шевцов О.Г.

Сєрокурова В.Є.

Колотєв О.В.

Олейников А.М.

Товстокорий С.В.

Колотєв О.В.

Корабель Р.А.


13

с/з

10

Майс.

9

10

7


Четвер

1

2

3-8


Фізика і астрономія

Спеціальна технологія

Виробниче навчання

Євстратова А.Ю.

Олейников А.М.

Майстер в/н

6

Майс

Лаб.

П`ятниця

1

2

3-4

5-6

7


ПДР

БЕВА

Громадянська освіта

Українська мова

Основи безпеки ДР


Корабель Р.А.

Шевцов О.Г.

Фардзінова Л.Л.

Тузіна Є.М.

Корабель Р.А.

7

13

5

4

7

Розклад навчальних занять

Група № 21 

з 10.12.2018 до 14.12.2018


День тижня

№ з/п

Предмет

ПІБ викладача

Ауд.

Понеділок 

1

2

3-8



Алгебра

Трактори

Трактори (ЛПЗ)

Колотєв О.В.

Долгова А.О.

Долгова А.О.

10

14

14

Вівторок

1

2

3

4

5

6

7


Захист Вітчизни

С/г машини

Геометрія

Трактори

Зарубіжна література

Всесвітня історія

Фізична культура

Шевцов О.Г.

Шевцов О.Г.

Колотєв О.В.

Долгова А.О.

Фардзінова Л.Л.

Фардзінова Л.Л.

Сєрокурова В.Є.

13

13

10

14

5

5

с/з

Середа

1-2

3

4

5

6

7


Історія України

Фізична культура

Біологія

Інформатика

Українська мова/література

Українська література

Фардзінова Л.Л.

Сєрокурова В.Є.

Товстокорий С.В.

Колотєв О.В.

Тузіна Є.М.

Тузіна Є.М.

5

13

с/з

9

10

4

4

Четвер

1-2

3

4

5

6

7


Трактори

Агротехнологія

Іноземна мова

ПДР 

Фізика

Слюсарна справа

Долгова А.О.

Товстокорий С.В.

Євстратова А.Ю.

Корабель Р.А.

Євстратова А.Ю.

Шевцов О.Г.

14

9

6

7

6

13

П`ятниця

1

2-7




Хімія

Виробниче навчання

Товстокорий С.В.

Майстер в/н

9

Лаб.


Розклад навчальних занять

Група № 22 

з 10.12.2018 до 14.12.2018


День тижня

№ з/п

Предмет

ПІБ викладача

Ауд.

Понеділок 

1

2-3

4

5

6

7


Історія України

Іноземна мова

Українська мова/література

Українська література

Фізична культура

Алгебра


Фардзінова Л.Л.

Євстратова А.Ю.

Тузіна Є.М.

Тузіна Є.М.

Сєрокурова В.Є.

Колотєв О.В.


5

6

4

4

с/з

10

Вівторок

1

2-7




БЕКА

Виробниче навчання

Шебанова Л.А.

Майстер в/н

8

Лаб.

Середа

1

2-3

4

5

6

7


Геометрія

Біологія

Інформатика

Фізична культура

Географія

Технічне креслення

Колотєв О.В.

Товстокорий С.В.

Колотєв О.В.

Сєрокурова В.Є.

Товстокорий С.В.

Бабій Л.І.

10

9

10

с/з

9

1

Четвер

1

2

3

4

5

6-7


БЕКА

Хімія

Іноземна мова

Захист Вітчизни

Фізика

Спеціальна технологія

Шебанова Л.А.

Товстокорий С.В.

Євстратова А.Ю.

Шевцов О.Г.

Євстратова А.Ю.

Олейников А.М.

8

9

6

13

6

Майс

П`ятниця

1

2

3

4

5

6


Економіка

Основи правових знань 

Основи керування 

ПДР

Зарубіжна література

Всесвітня історія


Євстратова А.Ю.

Фардзінова Л.Л.

Корабель Р.А.

Корабель Р.А.

Фардзінова Л.Л.

Фардзінова Л.Л.

6

5

7

7

5

5



Розклад навчальних занять

Група № 31 

з 10.12.2018 до 14.12.2018


День тижня

№ з/п

Предмет

ПІБ викладача

Ауд.

Понеділок 

1

2-3

4

5

6

7

8


КСТОМ

Математика

Історія України

Людина і світ

Економіка

Фізична культура

ПВО

Шевцов О.Г.

Колотєв О.В.

Фардзінова Л.Л.

Фардзінова Л.Л.

Євстратова А.Ю.

Бабій Л.І.

13

10

5

5

6

1

Вівторок

1-2

3

4

5-6

7


Трактори

Економіка

Фізична культура

Захист Вітчизни

Економіка

Долгова А.О.

Євстратова А.Ю.

Сєрокурова В.Є.

Шевцов О.Г.

Євстратова А.Ю.

14

6

с/з

13

6

Середа

1-2

3

4-5

6

7


Основи керування

Українська мова

Іноземна мова

ПДР

Біологія

Корабель Р.А.

Тузіна Є.М.

Тузіна Є.М.

Корабель Р.А.

Товстокорий С.В.

7

4

4

7

9

Четвер

1

2

3

4-5

6

7


С/г машини

ПВО

ПДР

БЕВА

С/г машини

Фізика

Шевцов О.Г.

Бабій Л.І.

Корабель Р.А.

Долгова А.О.

Шевцов О.Г.

Євстратова А.Ю.

13

1

7

14

13

6

П`ятниця

1

2-3

4

5-6

7


Іноземна мова

Агротехнологія

Іноземна мова

ПДР

Українська література

Тузіна Є.М.

Товстокорий С.В.

Тузіна Є.М.

Корабель Р.А.

Тузіна Є.М.

4

9

4

7

4


Розклад навчальних занять

Група № 32 

з 10.12.2018 до 14.12.2018


День тижня

№ з/п

Предмет

ПІБ викладача

Ауд.

Понеділок 

1

2-7




КСТОМ

Виробниче навчання

Шевцов О.Г.

Майстер в/н

13

лаб.

Вівторок

1

2

3

4-5

6

7


БЕКА

Фізика

ПВО

Математика

Фізична культура

Біологія

Янковська Г.В.

Євстратова А.Ю.

Бабій Л.І.

Колотєв О.В.

Сєрокурова В.Є.

Товстокорий С.В.

Майс.

6

1

10

с/з

9

Середа

1

2-7

Іноземна мова

Виробниче навчання

Тузіна Є.М.

Майстер в/н

4

Лаб.

Четвер

1

2-3

4-5

6

7


Українська мова

Іноземна мова

ПВО

Основи керування 

ПДР


Тузіна Є.М.

Тузіна Є.М.

Бабій Л.І.

Корабель Р.А.

Корабель Р.А.

4

4

1

7

7

П`ятниця

1

2

3

4

5-6

7


Історія України

БЕКА

Українська література

БЕКА

Ремонт і ТО автомобіля

ПВО

Фардзінова Л.Л.

Янковська Г.В.

Тузіна Є.М.

Янковська Г.В.

Максименко М.О.

Бабій Л.І.

5

Майс 

4

Майс

Майс

1

Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA