НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Заміна уроків Розклад дзвінків Масові заходи Предметні тижні
З метою інформування учнів з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років, пробного ЗНО:
 посилання на сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти https://test.dn.ua/ 
сторінка регіонального центру у соціальній мережі Іnstagram –  https://www.instagram.com/ZNO_DON/
Саме тут розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років, пробного ЗНО. Сторінки адаптовані до мобільних додатків.
Запрошуємо також учнів ліцею та педагогічних працівників закладу приєднатися до сторінки в соціальній мережі Фейсбук www.facebook.com/DRCOKO
Своєчасно відають на всі запитання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання і в чаті сайту регіонального центру, у розділі «Контакти» (https://test.dn.ua/faqs/), і у коментарях до відео та постах у соціальних мережах.
Організаційно-методичним відділом регіонального центру створено відеопрезентації з основних питань ЗНО, доступ до яких буде надано з 06 грудня 2019р. за посиланням: https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO.
Презентації будуть з`являтися пролонговано, а саме:
06.12.2019р. - щодо пробного ЗНО;
09.12.2019р. - щодо особливостей ЗНО-2020;
11.12.2019р. - щодо вартості пробного ЗНО.
Всі учасники пролонгованого семінару матимуть змогу задавати питання щодо ЗНО у чаті, на сайті регіонального центра у розділі "Контакти" за допомогою форми "Задати питання"(https://test.dn.ua/contacts/), у коментарях до відео, у групах ДРЦОЯО в соціальних мережах.
Facebook (https://www.facebook.com/DRCOKO/)
Instagram (https://www.instagram.com/ZNO 20DON/)

Сайт ДРЦОЯО ​https://test.dn.ua/​​​
Шановні учасники ЗНО 2019!
Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 (із змінами) пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання для основної сесії ЗНО утворюються, як правило, на територіях, де проживають (перебувають) не менш як 450 учасників ЗНО з певного предмета.
В регіональних центрах оцінювання якості освіти завершено обробку комплектів реєстраційних документів осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання. 

З 03 до 20 травня (додатковий період реєстрації) слухачі, які мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися, можуть подати документи для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання (таким особам буде надана можливість зареєструватися лише з тих навчальних предметів, із яких результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію).

Звертаємо увагу на те, що на інформаційних сторінках учасників 26 квітня 2019 року будуть розміщені запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Учням 31, 32 груп необхідно роздрукувати їх.

Нагадуємо про те, що випускник, який через певні причини не буде брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, повинен до 16 квітня 2019 року надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат, заяву про відмову в реєстрації та клопотання закладу освіти.


Сьогодні, 5 лютого 2019 року, почалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання – вона триватиме до 25 березня.
За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), цьогоріч очікується близько 330 тисяч учасників тестування...
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA