НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
Посібники, рекомендовані Міністерством освіти і науки України батькам і педагогам для навчання дітей безпечному користуванню інтернетом: 
1. Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі: посібник для батьків
2. 
Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі: навчально-методичний посібник
3. Безпечне користування сучасними інформаційно-комунікативними технологіями / О. Удалова, О. Швед, О. Кузнєцова [та ін.]. – К.: Україна, 2010. – 72 с.
4. Пам’ятка для батьків "Діти. Інтернет. Мобільний зв’язок", розроблена Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі. 
5. 
Онлайн-посібник "COVID-19. Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів"
6. Посібник Ради Європи "Свобода вираження поглядів та інтернет"  
7. Навчально-методичний посібник "Керівництво із соціальнопедагогічного супроводу формування безпечної поведінки підлітків в інтернеті"
8. Методичні рекомендації до використання в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти навчально-методичного посібника та робочого зошита „Інтернет, який ми хочемоˮ (the Web We Want)
9. Дізнайся про свої права в цифровому середовищі

Інформація надана згідно Додатку до листа КЗ ДНМЦ ПС від 23.02.2021 №01/03-57  
На лист Міністерства охорони здоров’я України від 11.01.2021 № 572/0/1-21 щодо вивчення Європейського досвіду з питань підходів до профілактики вживання психоактивних речовин, заснований на наукових доказах щодо роботи з сім’ями, школами, спільнотою. Управлінням ООН по наркотиках та злочинності і ВООЗ напрацьовано друге основне видання Міжнародних стандартів з профілактики вживання наркотиків, які узагальнюють наявні в даний час наукові дані щодо найкращих стратегій з цього питання. Співробітниками Державної установи «Центр психічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю Міністерства охорони здоров’я України» здійснено неофіційний переклад нового видання «Міжнародні стандарти з профілактики вживання наркотиків» для ознайомлення та використання в роботі.

Відповідно до Порядку, затвердженого Наказом МОН  №535 від 30.04.2014, педагогічні працівники проходять підвищення кваліфікації у закладах післядипломної освіти, вищих навчальних закладах, навчально-методичних (науково-методичних) центрах (кабінетах) професійно-технічної освіти, на підприємствах, в організаціях, а також на базі професійно-технічних навчальних закладів на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.
Джерело: ​МОН України​​​
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua
  • Сторінка в YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnbQTEQI2f_zxaLSWl9YzyA