НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Протокол № 1 загальноліцейних батьківських зборів від 2.11.2018р.

Протокол № 1

загальноліцейних батьківських зборів

від 2.11.2018р.

Присутні _______29________

Порядок денний:

1. Наявність паспортів у учнів.

2. Лист Департаменту освіти і науки "Щодо посилення санітарно-просвітницької роботи щодо проведення щеплень проти інфекційних хвороб"

3. Питання ЗНО.

4. Відвідування учнями навчальних занять

5. Робота зі стипендіальною карткою.

6. Ознайомлення з графіком роботи ліцею

7. Різне


Хід засідання

Виступили:

1. Заст.директора з НВР Бабій Л.І. по першому питанню щодо необхідності наявності паспортного документу всім учням з 14-літнього віку. Батькам було нагадано про необхідність завчасного звернення до міграційної служби для отримання паспортного документу.

 2. Заст.директора з НВхР Зарченко А.Ю., яка ознайомила всіх присутніх з листом Департаменту освіти і науки "Щодо посилення санітарно-просвітницької роботи щодо проведення щеплень проти інфекційних хвороб" і надалі інформацію про небезпеку відмови від профілактичних щеплень (ускладнення від хвороб у дорослому віці, спалахи епідемій та ін.)

3. По третьому питанню Зарченко А.Ю. повідомила про наявність у холі інформативного стенду з ЗНО. Про терміни проведення ЗНО, з яких предметів та про те, що з трьох предметів, а саме (Українська мова - обов'язково, історія України та математика (за вибором)) оцінки за ЗНО зараховуються як оцінки за ДПА.

4. Представники адміністрації ліцею також наголосили про необхідність контролювати з боку батьків відвідування учнями навчальних занять.

5.   Заст.директора з НВР Бабій Л.І. наголосила про способи роботи зі стипендіальною карткою, на яку можуть приходити лише стипендійні кошти, чи матеріальна допомога або премії. Більше ніяких надходжень бути не може, інакше картка блокується банком.

6. Зарченко А.Ю. ознайомила присутніх з графіком роботи ліцею. 

7. У різному розглядалися питання, пов'язані зі вступом до вищих навчальних закладів за результатами ЗНО та до технікумів.Заст.директора з НВР                                              Л.І. Бабій


Заст.директора з НВхР                                           А.Ю. Зарченко


Голова МК класних керівників                            О.Г. Шевцов

Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua