НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі». В. Сухомлинський

Бібліотекар

БАЛАЗАН Тетяна Володимирівна

 

Державний навчальний заклад «Слов’янський професійний аграрний ліцей» має бібліотеку із книгосховищем, загальною площею 46,9 м2 .

Бібліотека містить значну кількість підручників, посібників, навчальної та періодичної літератури, значного фонду періодичних видань, тематичних папок. Вона є інформаційним центром із забезпечення навчального процесу. Постійно оновлюється бібліографічна інформація.

Учні та викладачі мають рівні можливості доступу до необхідної інформації, значну інформаційну підтримку.

Заявки на отримання підручників подаються в визначений термін, отримані підручники обліковуються належним чином, своєчасно проводиться списання непридатних підручників.

Загальний літературний фонд використовується для забезпечення навчання учнів ліцею, організації самоосвіти учнів і педагогів.

Бібліотека ліцею має читальний зал. Загальною площею 20 м2 на 16 місць. Він обладнаний сучасними меблями, шафами для інформаційної, методичної та довідкової літератури, тематичними виставками згідно з річним планом роботи бібліотеки.

  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua