НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

ВІДОМОСТІ

про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення освітньої діяльності за певним рівнем повної загальної середньої освіти, необхідного для виконання вимог державного стандарту повної загальної середньої освіти відповідного рівня

  1. Загальна інформація про кадрове забезпечення освітньої діяльності станом на 01.12.2020р.

Педагогічні працівники та працівниці

Необхідна кількість, осіб 

Фактична кількість, осіб

Відсоток потреби

Педагогічні працівники та працівниці, усього

30

30

100%

у тому числі ті, що:




Мають відповідну освіту

30

30

100%

Працюють у закладі освіти за сумісництвом

-

1



  1. Інформація про якісний склад педагогічних працівників станом на 01.12.2020р.
     

Найменування навчальної дисципліни

Прізвище, ім`я та по батькові викладача/викладачки

Повне найменування посади

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання (рік встановлення, підтвердження)

Педагогічний стаж (повних років)

Загальноосвітній цикл

Українська мова та література

Бойко Оксана Яківна

Викладачка української мови та літератури

Спеціаліст ІІ категорії, 2017 

6 р.

Історія

Тузіна Єлизавета Миколаївна

Викладачка історії

Спеціаліст

2 р.

Фізична культура та Захист України

Позднухов Володимир Георгійович

Викладач фізичної культури

Викладач вищої категорії, 2020

30 р.

Фізика та астрономія

Бєлошапка Олександр Якович

Викладач фізики та астрономії

Спеціаліст

40

Математика

Колотєв Олександр Володимирович

Викладач математики

Спеціаліст І категорії, 2017

15 р.

Біологія та екологія

Товстокорий Сергій Володимирович

Викладач біології та екології

Спеціаліст ІІ категорії, 2019

11 р.

Професійно-технічний цикл

Трактори, Будова та експлуатація вантажного автомобіля

Долгова Алла Олександрівна

Викладачка предмета «Трактори»

Викладачка вищої категорії, старша викладачка, 2018

33 р.

Правила дорожнього руху, Основи безпеки дорожнього руху

Корабель Роман Анатолійович

Викладач правил дорожнього руху

Спеціаліст ІІ категорії, 2019

9 р.

Охорона праці

Зарченко Анастасія Юріївна

Викладачка охорони праці

Спеціаліст ІІ категорії, 2020

6 р.

Технічне креслення

Бабій Лариса Іванівна

Викладачка технічного креслення

Спеціаліст ІІ категорії, 2016

29 р.

"Машиніст/машиністка крана автомобільного;

Слюсар/слюсарка з ремонту колісних транспортних засобів

Янковська Ганна Василівна

Майстриня виробничого навчання з професії "Машиніст/машиністка крана автомобільного;

Слюсар/слюсарка з ремонту колісних транспортних засобів

Майстриня виробничого навчання 12 розряду, 2016

7 р.

"Машиніст/машиністка крана автомобільного;

Слюсар/слюсарка з ремонту колісних транспортних засобів

Шебанова Людмила Анатоліївна

Майстриня виробничого навчання з професії "Машиніст/машиністка крана автомобільного;

Слюсар/слюсарка з ремонту колісних транспортних засобів

Майстриня виробничого навчання 14 розряду, 2018

17 р.

"Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського виробництва;

Слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Черепня Валентина Вікторівна

Майстриня виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського виробництва;

Слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Майстриня виробничого навчання 12 розряду, 2018

6 р.

"Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського виробництва;

Слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Максименко Михайло Олександрович

Майстер виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського виробництва;

Слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Майстер виробничого навчання 13 розряду, 2020

11 р.

"Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського виробництва;

Слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Олейников Андрій Миколайович

Майстер виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського виробництва;

Слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Майстер виробничого навчання 12 розряду, 2017

10 р.

"Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського виробництва;

Слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»


Сторож Олексій Ігорович

Майстер виробничого навчання з професії "Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського виробництва;

Слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

Майстер виробничого навчання 11 розряду

1 р.

Водій/водійка категорії "С"

Швець Сергій Михайлович

Майстер виробничого навчання водінню

Майстер виробничого навчання водінню 11 розряду

32 р.

Водій/водійка категорії "С"

Цінько Сергій Миколайович

Майстер виробничого навчання водінню

Майстер виробничого навчання водінню 11 розряду

36 р.

Водій/водійка категорії "С"

Кузнецов Юрій Олексійович

Майстер виробничого навчання водінню

Майстер виробничого навчання водінню 11 розряду

22 р.


  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua