НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
29 квітня в Державному навчальному закладі "Слов`янський професійний аграрний ліцей" пройшов День відкритих дверей heart_eyes 
Абітурієнтам та абітурієнткам були продемонстровані практичне виконання вправ керування транспортом учнями ліцею, технічне оснащення навчального закладу, гуртожиток, навчальний корпус ліцею, та дані відповіді на найрізноманітніші питання bowtie 
Запрошуємо і Вас до нашого закладу отримати спеціальності за професіями: 
1. Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1», «А2»; слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських (лісогосподарських)  машин та устаткування 3 розряду; водій/водійка АТЗ категорії «С». 
2. Машиніст/машиністка крана автомобільного 4 розряду; водій/водійка АТЗ категорії «С»; слюсар/слюсарка з ремонту колісних транспортних засобів 3 розряду; . 
3.Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1»; водій/водійка АТЗ кат.«С».
4. Електрогазозварник/електрогазозварниця; контролер/контролерка зварювальних робіт!
 
Навчання в ліцеї БЕЗКОШТОВНЕ. Учні та учениці отримують СТИПЕНДІЮ, іногородні забезпечуються ГУРТОЖИТКОМ 
Адреса: м. Слов’янськ, вул. Науки 2, 
тел. (06262)3-45-38, 3-53-34. 
095-51-12-024050-0494432
Група Fb: Facebook
А чи знаєте ви, який день щорічно відзначається по всьому світу 28 квітня?
 Ні? Учні Державного навчального закладу «Слов’янський професійний аграрний ліцей» можуть Вам розповісти!
 Адже з 26 по 30 квітня в ліцеї проходив тиждень з Охорони праці. 
Всесвітній день охорони праці в Державному навчальному закладі «Слов’янський професійний аграрний ліцей» пройшов під гаслом Передбачати, готуватися та реагувати! Відповідно рекомендації Міжнародної організації праці.
Викладачка предмета Охорона праці Анастасія Зарченко провела Вікторину серед учнів 1 курсу, 11 та 12 груп. Учням пропонувалося до обговорення продемонстровану презентацію зі світлинами порушень елементарних правил безпеки, які могли призвести до тяжких наслідків. Також обговорено, які надзвичайні ситуації можуть виникнути в навчальному закладі під час занять.

26 квітня - є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції, яки брали участь у ліквідації наслідків ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу. З цього приводу, нашою бібліотекою ліцея була оформлена тематична виставка " Наслідки катастрофи", на якій представлені матеріали та фотороботи щодо подій після Чорнобильської катастрофи.

21 квітня в Державному навчальному закладі «Слов’янський професійний аграрний ліцей» проходив турнір з футзалу 3х3.
Викладачем фізичної культури Володимиром Позднуховим за допомогою учнів, в рамках участі в обласному заході облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота», було організовано облаштування майданчика для літнього волейболу на території Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей".
Захід проводиться з метою покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання, навчання, та в місцях масового відпочинку населення  в м. Слов’янськ.

25 лютого 2021 року виповнилося 150 років від дня народження видатної української літераторки Лесі Українки. Відтак,  у ДНЗ "Слов`янський професійний аграрний ліцей " тривають різноманітні заходи до відзначення ювілейної дати задля популяризації та вшанування творчості письменниці.

Учні аграрного ліцею взяли участь у традиційному турнірі з волейболу (4х4) присвяченому пам`яті Леоніда Денисовича Кизима, видатного українського космонавта. Турнір організований викладачем Позднуховим Володимиром.
Вітаємо з І місцем команду учнів ІІ курсу 21 групи! Кузьменко Сергій, Сінельніков Ігор, Ткач Максим, Помаков Микита та Касаткін Андрій! Переможці! Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Коли разом збираються розвиваються, шукають, цілеспрямовані особистості, створюється особливий потенціал, і ця енергія робить світ кращим, добрішим, досконалішим. 
Лещов Костянтин, Крамаренко Данило, Іванов Олексій та Печериця Дмитро, команда учнів І курсу. Вітаємо з ІІ місцем! Не треба оцінювати події за міркою "добре-погано". Історія знає безліч прикладів, коли чиясь поразка була лише тактичною на шляху до стратегічної перемоги. Залиште вашому успішному суперникові насолоджуватися перемогою: вона у нього вже в минулому, тоді як у вас, можливо, в майбутньому.

  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua