НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
Шановні наші захисники та захисниці! Ми вітаємо вас з таким прекрасним днем. Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам'ятатимемо завжди.
Здобувачi освiти ДНЗ "Слов'янський професiйний аграрний лiцей" взяли участь у парку Шовковичному на запрошення ГО "Наша допомога" та Вiддiлу у справах сiм'ї, молодi, нацiонально-патрiотичного виховання у квестi "Молодь обирає здоровий спосiб життя".
Від щирого серця Вітаємо освітян з професійними святами. 
 Не випадково День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України майже завжди співпадають і змінюють одне одного.  Адже в системі професійно-технічного навчання працювали і працюють найкращі педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання, які свої знання, досвід і натхненну працю спрямовують на виховання гідних своєї країни громадян та забезпечують високоякісну професійну підготовку учнівської молоді.
В Державному навчальному закладі "Слов`янський професійний аграрний ліцей" проведено святкову лінійку. Учні привітали педагогів зі святом за допомогою юмористичної вистави.
Екскурсiю на пiдприємство органiзував для учнiв Державного навчального закладу "Слов'янський професiйний аграрний лiцей" з професiї "Електрогазозварник;контролер зварювальних робiт" майстер лiцею Дмитро Леонiдович Токар. Учнi отримали можливiсть побачити з середини виробництво та свою майбутню професiю.

Виховний захід до Дня Конституції, у гуртожитку. "Прийняття Конституції України. Невідомі факти про конституцію в різних країнах".
Провели: викладач - Товстокорий С.В. та бібліотекар - Балазан Т.В.

14 травня 2021 року виповнилося 150 років від дня народження видатного українського письменника, класика української літератури, новатора модерністської техніки письма, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста, просвітителя, громадського діяча і політика Василя Семеновича Стефаника.
В Державному навчальному закладі "Слов`янський професійний аграрний ліцей", викладачем української літератури, Бойко Оксаною Яківною, було проведено ряд заходів з відзначення 150-річчя від дня народження Василя Стефаника, а саме:
  • перегляд художнього фільму за творчістю В.Стефаника;
  • тематична виставка, присв'ячена В. Стефанику;
  • тематична лекція у групах 2х курсів;
  • розгадування кросвордів присвячених життю і діяльності В. Стефаника;
  • конкурс на кращий реферат за творами письменника.
Згідно Листа Комітету з фізичного фиховання та спорту МОН України від 17.05.2021р. № 02.02-14/265 учні та педагогічні працівники та працівниці Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" приєднались до проведення  всеукраїнського масового заходу "Рух-це здорово!". Викладач фізичної культури Позднухов В.Г. провів естафету, за підсумкою якої перемогу вибороли учні І курсу, 11 групи! Та загальну зарядку для викладачів на засіданні МК загальноосвітнього циклу

  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua