НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Засідання секції з напрямку підготовки «Автомобільний та сільськогосподарський транспорт» за участю педагогічних працівників Бахмутського, Покровського та Краматорсько-Слов’янського РМО.

На виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області 27 вересня 2019 року на базі ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей» відбулося засідання секції з напрямку підготовки «Автомобільний та сільськогосподарський транспорт» за участю педагогічних працівників Бахмутського, Покровського та Краматорсько-Слов’янського РМО.
Після відкриття засідання секції, завідуючою кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО у Донецькій області Тетяною Долініною, учасників заходу вітав Леонід Гончаров, директор ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей».

Тетяна Долініна, завідуюча кабінетом професійної підготовки, в своєму виступі акцентувала увагу присутніх на необхідності оформлення навчально-плануючої документації відповідно до Стандартів П(ПТ)О на модульно-компетентнісній основі. Підвела підсумки моніторингу рівня навчальних досягнень учнів за 2018/2019 рік з професійно-практичної підготовки і спеціальних предметів з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» і надала рекомендації, щодо підвищення рівня навчальних досягнень учнів з вищезазначених професій. Особлива увага була приділена порядку заповнення журналів обліку теоретичного та виробничого навчання відповідно до вимог наказу МОН У від 26.01. 2011 №59 та надала інформацію щодо інших питань з нормативно-правового забезпечення освітнього процесу в 2019/2020 навчальному році.
Алла Долгова, викладач ДНЗ «Слов’янський професійний аграрний ліцей» та Роман Денісов, викладач, майстер виробничого навчання ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище» поділилися досвідом роботи з впровадження в освітній процес СП(ПТ)О на МКО.

Микола Пшиченко, майстер виробничого навчання Олександрівського професійного аграрного ліцею акцентував увагу присутніх на труднощах і проблемах впровадження нових стандартів в освітній процес та шляхах їх реалізації.
Ганна Палій, майстер виробничого навчання Краматорського вищого професійного училища поділилася досвідом роботи, щодо організації та проведення уроків професійно-практичної підготовки відповідно до нових стандартів.
Наприкінці засідання учасники заходу висловили щиру вдячність організаторам і господарям за гостинність та створені гарні умови для роботи. 

Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua