НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Тиждень з української мови та літератури

Тиждень української мови було розпочато проведенням І етапу ХХ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика. У понеділок 10 дітей написали свої конкурсні роботи, в цей же день визначили переможця (Гайдук Катерина Олегівна, 2001 року народження).
У вівторок відбулась тематична лінійка «Чому варто розмовляти українською», під час якої було розкрито важливість рідної мови у житті кожного, особливу увагу приділили зв’язку української мови та професії.
У середу учні чотирьох груп залюбки брали участь у квесті і показали гарні знання. Метою заходу став показ зв’язку української мови з іншими предметами, а саме: біологія, математика та правила дорожнього руху (профільний предмет нашого закладу). 
Найбільше до душі студентам прийшовсь батл з викладачами, що відбувся у четвер. Участь брала команда, що перемогла у квесті. Захід пройшов дуже продуктивно і позитивно. Особливо порадувало те, що учні перемогли, хоча і з невеликим відривом.
На завершення тижня, у п’ятницю, 30 здобувачів освіти і 6 співробітників писали радіодиктант єдності.
Отже, можна вважати, що тиждень, присвячений Дню української писемності та мови, пройшов досить добре і, найголовніше, залишив по собі багато корисного.
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua