НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Тренінг для учнів "Людина не для продажу"

Сьогодні, 3 березня, в Слов`янському аграрному ліцеї пройшов тренінг для учнів під назвою «Людина не для продажу». Тренінг проводили Кузьменко Сергій учень 1 курсу ліцею, Балазан Тетяна - бібліотекар ліцею та Зарченко Анастасія - заступник з навчально-виховної роботи. Перед початком проведення тренінгу учні заповнили вхідну анкету, надану Громадською правозахисною організацією «Егіда-Запоріжжя» та після участі у тренінгу учні заповнили вихідну анкету, використавши інформацію, яку вони отримали.
Громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» в 2019-2020 р. реалізує проект «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні», за підтримки Агенції ООН по міграції (Міжнародної організації з міграції). 
Під час тренінгу була присутня учасник проекту Дороніна Ганна Олександрівна. Учням пропонувались для перегляну навчальні фільми, діалог з експертами, обраними з числа учнів, кожен з яких отримав короткий опис ситуації, і було необхідно визначити, чи є там ознаки торгівлі людьми, якщо ні, то які ознаки порушення  прав  є  в цій ситуації, відбулось обговорення ситуацій, які можуть статися, якщо не звернеш уваги на необхідні документи для виїзду на заробітки.

Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua