НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Заходи в ліцеї, приурочені до Шевченківських днів

Заходи в ліцеї, приурочені до Шевченківських днів
 
 Уже традиційно в березні  в нашому ліцеї урочисто проходять різноманітні заходи з нагоди Шевченківських днів, які відзначають усі українці світу.  Найрізноманітніші заходи  тривають упродовж тижня. Це  вікторини й виставки,  а також цікаві уроки, виховні  години тощо. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу виокремити для себе щось нове і цікаве.
Дані заходи проводяться з метою 
донести до учнів красу і багатство творчої спадщини Т.Г.Шевченка, розвивати мовленнєві здібності учнів, збагачувати словниковий запас та виховувати любов до рідної мови, літератури, а також патріотичне ставлення і гордість за Україну та її спадщину.
09 березня  вчителька Бойко О.Я.,  разом з бібліотекаркою, Балазан Т.В., провели тематичну виставку на тему: «Кобзареві шляхи». Також, цього дня, викладачкою української літератури, у групах № 12 та 21  була проведена виховна година на тему: « Що ти знаєш про Т.Г. Шевченка?» 10 березня у групі №11  був проведений урок, на якому вчителька запропонувала учням переглянути відеофільм про Тараса Григоровича Шевченка. 
У групі № 31 був проведений брейн – ринг на тему: «Кобзареве слово вічне.» 
11 березня відбувся конкурс декламації віршів Т.Г.Шевченка, де прийняли участь учні усіх груп. 
 У групах № 11 та 12, вчителькою  Бойко О. Я., була проведена вікторина під назвою – « Шевченкіана».
Урочисте закриття тижня відбулося 12 березня і  супроводжувалося церемонією нагородження переможців різних конкурсів, вікторини, брейн - рингу та ін. Ними стали учні майже всіх курсів, кожен з яких так чи інакше долучився до проведення заходів. 
    Зі словами вдячності за підтримку і розуміння до глядачів звернулася викладачка  О.Я.Бойко. Вона вручила грамоти і подяки активним учасникам та переможцям.

Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua