НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Звіт про проведення бібліотечного тижня «Книжкова естафета»

З 22 березня в нашому ліцеї був проведений бібліотечний тиждень «Книжкова естафета». Всі заходи були спрямовані на популяризацію кращих надбань вітчизняної та зарубіжної літератури, активізації роботи бібліотеки з учнями, стимулювання в них інтересу до читання якісної сучасної літератури, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, вироблення навичок самостійної роботи з книгою, а також заохочення до читання.


     22 березня відбулося відкриття бібліотечного тижня. Бібліотекар Балазан Тетяна Володимирівна розповіла учням про історію виникнення книги, про важливість читання. Також ознайомила учнів з планом заходів на тиждень.

23 березня була проведена ерудит- гра «Скарбничка мудрості» – випробування учасників на ерудованість, начитаність та уміння змагатися у командах (брали участь дві команди 11 групи). Гра зацікавила учнів незвичними запитаннями і цікавими відповідями.   Метою проведення цієї гри було навчити учнів діяти в нестандартних ситуаціях, здобути додаткові знання; розвивати логічно-образне мислення, вміння швидко працювати в команді; підвищити інтерес та мотивацію учнів до знань, розширити кругозір. В підготовці та проведенні заходу брав активну участь Киркач Данило.

Також, на цьому тижні пройшов конкурс стіннівок ( малюнків) за темою «Моя улюблена книжка». Учні показали свій талант та креативність, передавши це через малюнки. Активну участь прийняли: Касаткін Андрій, Киркач Данило, Задорожній Олег.


Кажуть, що поезія – це голос істини, голос правди, який єднає серця. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершину духу, згуртувати не лише націю, а й об’єднати людство.

Так, 24 березня,  в групі № 12 була проведена виховна година «Поезія – це завжди неповторність», присвячена Всесвітньому дню поезії.детальніше за посиланням
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua