НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
З метою проведення Року математичної освіти в Україні, а також з нагоди відзначення 25-тої річниці Конституції України, 30-тої річниці незалежності нашої держави, НМЦ ПТО у Донецькій області 12 травня 2021 року проводив обласну українознавчу Інтернет-вікторину для здобувачів освіти ЗП(ПТ)О Донецької області. 
Державний навчальний заклад "Слов`янський професійний аграрний ліцей" представляв учень Корабель Нікіта. Комплексне завдання Вікторини містило різні форми запитань (тести, «вірю-не вірю», розрахункові задачі, встановлення послідовності та відповідності, завдання з короткою відповіддю, вгадай мелодію).
Маємо надію, що учень впорався з усіма запитаннями на гарному рівні, та будемо чекати результати Вікторини!

Команда Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" взяла участь  у другому Online-Хакатоні для освітян та освітянок закладів професійно - технічної освіти, який тривав з 26 по 29 квітня 2021 року! 
Ліцей представляли Товстокорий Сергій Володимирович, Тузіна Єлізавета Миколаївна та Пермінова Дар`я Вікторівна.😎 
За ці чотири дні інтенсивного навчання учасники та учасниці здобули нові навички, цікавий досвід, а також розуміння того що: 
- Зараз в навчанні існують обмеження та нечутливість до жінок, але це можна змінити;
- Гендерночутлива мова - це та мова, в якій чується повага до кожної людини;
- Дизайн-мислення - він для всіх, а не тільки для дизайнерів, та йому можна навчитися; 
- Є бажання створити гарний проєкт? Спочатку зрозумій тих, для кого він, які вони мають проблеми, радощі; 
- Сторінки в соціальних мережах насправді можуть залучити молодь до навчального закладу; 
- А чи буде проєкт успішний - можна дізнатись вже на стадії його написання, завдяки прорахуванню ризиків та якісно розподіленим ресурсам. 

джерело https://www.facebook.com/rada.zhinok.donechchyny
Вітаємо педагогічних працівниць Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей" з успішним підвищенням кваліфікації! smiley   на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який проводився в межах реалізації проєкту «Створення регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти» bowtie
28 квітня в онлайн форматі представниця ліцею Зарченко Анастасія пройшла тренінг на тему «Стратегічні підходи в управлінні закладом професійної освіти» та отримала відповідний сертифікат.
30 квітня, в змішаному форматі, представниці ліцею Пермінова Дар`я, Балазан Тетяна, Шебанова Людмила та Янковська Ганна, проходили тренінг  «Попередження та подолання наслідків професійного вигорання у педагогічних працівників» за участі експертів, представників департаменту освіти і науки Донецької ОДА, представників міжнародних організації. 

29 квітня в Державному навчальному закладі "Слов`янський професійний аграрний ліцей" пройшов День відкритих дверей heart_eyes 
Абітурієнтам та абітурієнткам були продемонстровані практичне виконання вправ керування транспортом учнями ліцею, технічне оснащення навчального закладу, гуртожиток, навчальний корпус ліцею, та дані відповіді на найрізноманітніші питання bowtie 
Запрошуємо і Вас до нашого закладу отримати спеціальності за професіями: 
1. Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1», «А2»; слюсар/слюсарка з ремонту сільськогосподарських (лісогосподарських)  машин та устаткування 3 розряду; водій/водійка АТЗ категорії «С». 
2. Машиніст/машиністка крана автомобільного 4 розряду; водій/водійка АТЗ категорії «С»; слюсар/слюсарка з ремонту колісних транспортних засобів 3 розряду; . 
3.Тракторист-машиніст/трактористка-машиністка сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1»; водій/водійка АТЗ кат.«С».
4. Електрогазозварник/електрогазозварниця; контролер/контролерка зварювальних робіт!
 
Навчання в ліцеї БЕЗКОШТОВНЕ. Учні та учениці отримують СТИПЕНДІЮ, іногородні забезпечуються ГУРТОЖИТКОМ 
Адреса: м. Слов’янськ, вул. Науки 2, 
тел. (06262)3-45-38, 3-53-34. 
095-51-12-024050-0494432
Група Fb: Facebook
15 квітня представниці ліцею Зарченко Анастасія та Балазан Тетяна взяли участь, як слухачки у науково-практичній онлайн-конференції «Постковідний синдром: мультидисциплінарний виклик для професійної освіти», яку проводив Інститут професійно-технічної освіти НАПН України. 
На данній конференції розглядали дуже актуальні питання "Збереження соціального благополуччя та ментального здоров`я в умовах пандемії COVID-19", "Ресурси для поліпшення соціального благополуччя в умовах пандемії", "Виклики для психічного здоров`я", "Наслідки ковіду", "Як повернутися до норми після хвороби", "До кого звернутися по допомогу" та багато інших питань. 
Рекомендовано використовувати для себе книгу Важливі навички в періоди стресу: Ілюстроване керівництво (можливо скачати на різних мовах)
Можна скачати презентацію конференції
А також до вашої уваги запис конференції:


 Сьогодні в нашому ліцеї бібліотекаркою Балазан Тетяною було розгорнуто тематичну виставку "З історії космонавтики". Учні мали змогу переглянути цікаву інформацію, дізнатися про вчених-астрономів, конструкторів та про космонавтів з різних країн світу.
 
Педагогічні працівники та працівниці Слов`янського професійного аграрного ліцею неперервно працюють над оновленням практичних, теоретичних знань та над структуруванням та вдосконаленням вже наявних.
Роботу над оновленням своїх професійних знань викладачі та викладачки ліцею мали можливість провести на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в межах реалізації проєкту 
«Створення регіонального координаційного центру логістики професійно-технічної освіти» де 07 квітня викладачка Оксана Бойко та практична психологиня Дар`я Пермінова, приймали участь у тренінгу «Створення іміджу сучасного закладу освіти» за участі експертів, представників департаменту освіти і науки Донецької ОДА, представників міжнародних організації. Де розглядали питання Корпоративна міфологія, кольори, слоган, логотип: технології розробки, Цілісна модель іміджу освітнього закладу, Просування закладу освіти в соціальних мережах з використанням технології SocialMediaMarketing (SMM) та отримали відповідні сертифікати. 

  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua