НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Участь представниці ліцею у тренінгу "Розвиток закладів професійної освіти з урахуванням гендерночутливого підходу

Заступниця директора з навчально-виховної роботи, Анастасія Зарченко взяла участь у тренінгу "Розвиток закладів професійної освіти з урахуванням  гендерночутливого підходу" , який проходив з 01 по 02 квітня 2021 року у місті Маріуполь, Донецька область, під гаслом #ВільніуВиборіПрофесії
За час проходження тренінгу учасниці напрацьовували стратегічні кроки щодо впровадження змін у професійно-технічній освіті, ознайомились з питаннями особливостей формування гендерночутливого освітнього середовища у закладах професійно-технічної освіти, напрацювали рекомендації щодо підвищення якості інформаційних продуктів закладів професійно-технічної освіти, ознайомились з результатами досліджень щодо стереотипів у виборі професій та напрацювали рекомендації щодо підвищення конкурентоспроможності ЗПТО та зростання престижу професійно-технічної освіти. 
За активну роботу під час тренінгу Анастасія Зарченко отримала у подарунок книгу "Пиши. Скорочуй" від спікерки тренінгу, Радниці UNFPA з комунікацій і адвокації Альони Зубченко.
Захід було проведено в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. 
Тренінг запам’ятався учасниці також дружньою атмосферою, високим рівнем організації та надав додаткові знання для подальшої роботи з розвитку Слов`янського професійного аграрного ліцею з урахуванням гендерночутливого підходу.
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua