НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Участь учнiв аграрного лiцею у майстерні профорієнтації

Профорієнтаційний фест «Віднови ресурси. Прокачай кар’єру» відбувся у Слов’янську 26 травня.
У ньому взяли участь майже 300 випускників, серед яких учні Державного навчального закладу "Слов`янський професійний аграрний ліцей". Захід організовано та проведено фахівцями Слов’янського міського центру зайнятості.
Основною метою заходу було розширення можливостей працевлаштування молоді, зокрема випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів Слов’янщини, допомога роботодавцям в якісному укомплектуванні наявних та перспективних вакансій, а також психологічна підтримка випускників та освітян в період дії карантину.
Профорієнтаційний фест був представлений декількома локаціями. На першій з них взяли участь 16 роботодавців, які презентували для присутніх свої підприємства та актуальні вакансії. Упродовж заходу вони також провели співбесіди з претендентами на посади. На другій локації для всіх охочих фахівці служби зайнятості проводили майстер-класи зі створення резюме, відеорезюме та портфоліо кар'єрного просування, а також профорієнтаційні тестування та презентували новітні послуги служби зайнятості.
На третій локації відбулось засідання сезонної ресурсної майстерні профорієнтації «Відновлюй свої ресурси! Повне перезавантаження», яке фахівці служби зайнятості провели для педагогічних працівників та психологів загальноосвітніх закладів.
Упродовж заходу фахівці служби ознайомлювали всіх відвідувачів фесту з новітніми онлайновими сервісами Донецької обласної служби зайнятості: інтерактивною мапою вакансій регіону (bit.ly/2T47LaR), чат-ботом у месенджері Telegram (bit.ly/2UnnJwh), мапою паспортів підприємств, установ та організацій Донеччини (bit.ly/2Pr80KP), інтерактивною мапою відеорезюме шукачів роботи (bit.ly/2zkKnyK) та додатками на системі Андроід. Також у рамках заходу всі учасники та гості мали нагоду взяти участь у майстер-класах з виготовлення керамічних виробів та приготування різних страв, зробити селфі у фотозонах та насолодитися музикою у живому виконанні.
джерело
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua