НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні
Відеорезюме та портфоліо, як ефективний інструмент працевлаштування»
На початку вересня🍂 Слов’янський міський центр зайнятості завітав у гості до учнів випускних курсів ДНЗ " Слов’янський  професійний аграрний ліцей" та студентів Слов’янського коледжу національного авіаційного університету ( ВСП "Слов'янський фаховий коледж НАУ"), щоб поговорити про особливості працевлаштування молоді 👫 в сучасних умовах життя.
Під час інформаційного заходу учні дізналися про різні рекрутингові підходи до 🔍 відбору претендентів, види співбесід, правила підготовки до зустрічі з 👥 роботодавцем. 
🔑Ключовий акцент бесіди був зроблений на актуальних презентаційних продуктах – резюме, відеорезюме, портфоліо кар’єрного просування та вимогах до їх створення. За допомогою електронної презентації та відеоприкладів випускники змогли переконатися в безперечній ефективності саме таких, більш інноваційних та креативних варіантів самопрезентації.
«Роботодавець, як і кожна людина, перш за все, звертає увагу на доброзичливий погляд, вміння впевнено триматися, а потім вже, звичайно, на досвід роботи і ступінь професіоналізму кандидата. Тож молоді фахівці, що пропонують роботодавцям своє відеорезюме, мають набагато більше шансів, ніж досвідчені шукачі з класичним, електронним резюме. Якщо додати сюди портфоліо, отримаємо купу захоплених відгуків та запрошень на співбесіду» – підкреслила начальниця відділу профорієнтації Світлана Глущенко.
Фахівці Слов’янського центру зайнятості із задоволенням допоможуть🤝 і випускникам, і всім бажаючим перетворити мрії про ефективну самопрезентацію в реальність.
джерело ЦЗ


Перший дзвоник у Слов’янську лунав не тільки в школах. День знань відзначили і в професійному аграрному ліцеї

джерело С-плюс
Сегодня, 29 октября, в Славянске прошла масштабная профориентационная ярмарка, организованная Славянским городским центром занятости в сотрудничестве с предприятиями, службами и профессиональными учебными заведениями города и региона. 

Детальніше: ​Деловой Славянск​​​
Державний навчальний заклад "Слов`янський професійний аграрний ліцей" традиційно приймає участь у Ярмарку професій.
Цього року він відбувся 20 березня в стінах Центральної бібліотеки м.Слов’янська, організатором якого був Центр зайнятості. Участниками цього заходу були 16 навчальних закладів Слов’янська , Краматорська і Харкова.
ВНЗ та професійно-технічні установи представили свої спеціальності для учнів старшої ланки. Колективи навчальних  закладів підготували цікаві презентації та майстер-класси.
Інтернет -видання “Славянск Деловой” знає, що спортивне життя вихованців  Слов`янського професійного аграрного ліцею цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так. Адже здоровий спосіб життя та щоденна фізична підготовка, як учнів так і викладачів, сприяють фізичному здоров’ю. 


джерело ​"Славянск Деловой"​​​
Участь заст.директора з НВхР Зарченко А.Ю. в проекті “Україна разом!”
 В рамках якої створили Карту України, внесену до Національного реєстру рекордів України як вишита вручну найбільшою кількістю людей.
 Карту створювали в період з 1 серпня 2014 року по 19 січня 2015 року. За цей час вона побувала у всіх обласних центрах України, в Маріуполі, Краматорську та Слов'янську, а також на тренувальній базі «кіборгів» поблизу села Піски і в місті Сватове на Луганщині.
 
 
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua