НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Звіт про проведені заходи до Міжнародного дня рідної мови

Уже традиційно у лютому в нашому ліцеї урочисто проходять різноманітні заходи з нагоди Дня рідної мови, який всі українці світу відзначають 21 лютого.

Найрізноманітніші заходи  тривають упродовж тижня. Це  вікторини й виставки,  а також цікаві уроки про розвиток і розповсюдження рідної мови тощо.
Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу виокремити для себе щось нове і цікаве. Метою всіх проведених заходів було: 
донести до учнів красу і багатство рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови, а також патріотичне ставлення і гордість за Україну та її спадщину. 15 лютого  вчителька - словесник разом з учнями провели конкурс рефератів на тему: “Значення рідної мови у житті людини .”. Учасниками цього конкурсу були учні І, ІІ та ІІІ курсів. Оригінальністю та майстерним виконанням робіт відзначилися учень ІІ курсу: Сопін Владислав та учні І курсу: Корабель Нікіта, Дудкін Давид та Тищенко Денис, які вислови своє ставлення до рідної мови та її значення у наш час і  житті людини.    
16 лютого  був проведений конкурс стіннівок, де перемогу отримали учні 11 групи. Також була організована   виставка до Міжнародного Дня рідної мови, де були представлені малюнки та інформація про мови різних  країн та народів.  


17 лютого відбулася виховна година, у групі №11, на якій вчителька – словесник нагадав учням про походження та становлення свята 21 лютого, а також провела коротку вікторину, основу якої склали запитання про українську мову. Також, разом з учнями 22 групи, було відзняте відео – привітання до Дня рідної мови.
18 лютого викладачем української мови та літератури був проведений брейн – ринг з української мови на тему: «Моє диво, моя казка – мова », серед учнів 11 групи.

Урочисте закриття тижня відбулося 19 лютого і  супроводжувалося церемонією нагородження переможців різних конкурсів, вікторин та ін. Ними стали учні майже всіх курсів, кожен з яких так чи інакше долучився до проведення заходів. 

    Зі словами вдячності за підтримку і розуміння до глядачів звернулася викладачка – словесник О.Я.Бойко. Вона вручила грамоти і подяки активним учасникам та переможцям.
Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua