НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:
Розклад занять Розклад дзвінків Відкриті уроки Масові заходи Предметні тижні

Звіт про проведену виховну роботу за І семестр 2018-2019 навчального року

Пріоритетним напрямом виховання у 2018-2019 навчальному році є формування в учнів ціннісного ставлення до суспільства та держави, які проявляються в таких якостях: самосвідомість, національна свідомість, патріотизм, правосвідомість, політична культура тощо. А стрижнем виховного процесу є національно – патріотичне та громадянське спрямування.

 Колектив ліцею керувався головним завданням – виховати морально здорову, духовно багату, різнобічно розвинуту людину, яка поважає й любить рідну землю, культуру свого народу; громадянина правової держави, який знатиме й поважатиме закони, любитиме Україну, орієнтуватиметься в сучасному політичному житті й буде готовий працювати заради процвітання своєї Батьківщини.

Вся виховна робота проводилась згідно плану виховної роботи ліцею. Протягом І семестру  2018-2019 навчального року у виховній роботі ліцею підвищено рівень національного, патріотичного виховання та превентивної роботи.

Перший урок у 2018-2019 навчальному році проведений за єдиною темою Українці серед інших європейських націй” згідно листа НМЦ ПТО від 10.08.2018 р.

18.09 – загальний збір проживаючих у гуртожитку, де учні були ознайомлені під підпис з правилами проживання у гуртожитку, зі своїми правами та обов'язками.

- Заплановано та систематично раз на тиждень щосереди проводяться виховні години в усіх навчальних групах ліцею. Орієнтовна тематика виховних годинрозміщена на стенді "Виховна робота", у корпусі на першому поверсі. Серед них такі: "Основні права і обовязки учнівської молоді, Алкоголь і правопорушення неповнолітніх, Правові заходи боротьби з наркоманією, Закон і совість, Наркоманія, токсикоманія, їх вплив на злочинність" та багато інших. Класні керівники, куратори, майстри в/н мають можливість підготувати виховні бесіди зі своїми групами на виховних годинах.  Окрім того на 2018-2019 навчальний рік заплановане проведення відкритих виховних годин з тематики правового виховання:


06.02.2019р.

Проблеми сучасної молоді

Шевцов О.Г.


20.03.2019р.

Шкідливі звички

Черепня В.В.


22.05.2019р.

Стоп наркотикам!

Братерський М.І.


29.05.2019

Час здоров’я. До Всесвітнього Дня без тютюну (31.05.2019)

Сєрокурова В.Є.

- систематично кожний вівторок щотижня проводяться загальноліцейні лінійки, на яких розглядаються питання поведінки, явки учнів на навчальні заняття, пропусків без поважних причин. А також тематичні лінійки, присвячені знаменним подіям або міжнародним святам, як-то: 

2.10 проведена лінійка до Міжнародного Дня людей похилого віку, 

9.10 - проведена лінійка до Дня юриста України, 

23 жовтня у Слов`янському аграрному ліцеї пройшов захід "Стоп- булінг", психолог закладу Сазонова Юлія Володимирівна, ознайомила учнів із проблемами булінгу, надала корисні поради.

В Слов`янському аграрному ліцеї 4 грудня була проведена загальноліцейна лінійка, де учням було наголошено про те, що інвалідність це не вирок, що ми повинні допомагати людям з обмеженими можливостями. Були показані мотивуючі відеокліпи, на яких розповідалася доля людей з обмеженими можливостями які досягли неймовірних успіхів. 

З 10.12. - Розпочався Тиждень, присвячений Міжнародному Дню захисту прав людини, який щорічно відзначається 10 грудня.

12.12.  в рамках проведення Тижня правознавства відповідно до плану роботи тижня правових знань пройшов вихівний захід, на який адміністрацією ліцею було запрошено представників Слов'янського міськрайонного відділу філії ДУ Центр пробації в Донецькій області. Це провідний інспектор Щербакова Вікторія Сергіївна і старший інспектор Мацюк Яна Леонідівна. 

- З метою контролю за позаурочною зайнятістю учнів, виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей у ліцеї організовано роботу гуртків за інтересами. У І семестрі 2018-2019 навчального року в ліцеї працювало10 гуртків, у яких задіяні 108 учні, що становить50% від загальної кількості учнів ліцею.

- систематично проводяться засідання МК класних керівників (голова МК - Шевцов О.Г.), де розглядаються питання планування виховної роботи в групах, розглядаються основні нормативні документи з виховної роботи, вивчаються інноваційні технології, відбувається обмін досвідом класних керівників та майстрів в/н з питань співпраці з батьками учнів, аналізуються батьківські збори, питання профілактики злочинності та правопорушень учнів та ін.

- З метою забезпечення прав на здобуття повної загальної середньої освіти проведений аналіз учнів ліцею. Класні керівники та куратори навчальних груп склали соціальні паспорти.

- З метою попередження та профілактики негативних проявів в учнівському середовищі класні керівники та майстри в/н проводять батьківські та групові збори, на яких розглядаються питання щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за ухилення від навчання та протиправну поведінку.

- Згідно плану роботи ліцею, заплановано та проводяться кожен місяць засідання Штабу профілактики правопорушень, на яких розглядаються доповідні, справи учнів, поновлюється банк даних учнів внутрішньоліцейного контролю. Розглянуті справи 7 учнів, які схильні до пропусків занять, мають бездоглядність з боку батьків та мають затримання органами внутрішніх справ.

- Учні ліцею беруть активну участь у різноманітних святах, заходах:

З 24 по 28 вересня бібліотекарем Балазан Т.В. проводився бібліотечний тиждень «Бібліотечні мандрівки» присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.   

27.09.2018р. Зарченко А.Ю. провела виховну годину у гуртожитку про пожаронебезпеку з показом навчального відео.

2.10. лінійка до дня людей похилого віку Балазан Т.В.

4.10. – тестування в гуртожитку на виявлення типу темпераменту і його вплив на якості водія.

5.10 – лінійка до 85 річчя ліцею та дня викладача.

9.10 – лінійка до дня юриста України.

9.10 – участь у спортивних змаганнях з футболу серед учнів ПТНЗ у м.Костянтинівка. зайняли 3 місце.

11.10 – участь у спортивних змаганнях до Дня Захисника України у м.Краматорськ.

12.10 – Урочиста лінійка до Дня Захисника України. Покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

17.10 – участь у відкритті ІХ міжнародного конкурсу Т.Г. Шевченко 

23 жовтня у Слов`янському аграрному ліцеї пройшов захід "Стоп- булінг", психолог закладу Сазонова Юлія Володимирівна, ознайомила учнів із проблемами булінгу, надала корисні поради.

24 жовтня у Слов'янському аграрному лiцеi пройшла виховна година з запрошенням представникiв ЮНIСЕФу. Учням було запропоновано створити соцiально значимий проект, переможець буде видiлено кошти від спонсорiв з ЭС. Також учнi зiграли в лотерею, за пiдсумками якоi отримали у подарунок флешку, футболку та браслет.

26.10 – святкова лінійка до дня автомобіліста. 

29.10. – старостат, вибір Голови УС. 

31.10 - Відкрита в.г. Фардзінова Л.Л.

2.11 - загальноліцейні батьківські збори.

8.11 На базі платформи ініціатив "Теплиця" пройшла зустріч Катерини Кіт-Садової зі студентами та молоддю Слов’янська.

5-9.11 - конкурс "Сам собі правозахисник"

14.11.18 - профорієнтаційний захід від технікума

20.11. Ярмарок вакансій у Слов'янській бібліотеці.

23.11 - Лінійка до Дня пам'яті жертв Голодомору

27.11 - лінійка День гідності і свободи Фардзінова Л.Л.

29.11 - Семінар про булінг серед педпрацівників ліцею.

4.12 - лінійка Міжнародний день інвалідів Балазан Т.В.

14 грудня участь в мітінгу присвяченому до дня ліквідаторів аварії ЧАЕС

18.12 - конкурс презентацій "Важливість ПДР в нашому житті"

26.12 - відкрита в.г Янковська Г.В. Майстер в/н Янковська Г.В. у формі бесіди ознайомила учнів з основними перевагами повної сім`ї, учні мали можливість прийняти участь в обговоренні теми, яку сім`ю вони бажають створити у майбутньому.

28.12 - святкування Нового року. 

Залишити коментар

Залишити коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
  • Адреса: 84112 м.Слов’янськ, вул. Науки-2
  • Тел.: (06262) 3-45-38
  • Факс: (06262) 3-40-51, 3-45-38
  • E-mail: spal146@ukr.net
  • Веб сайт: dnzspal146.com.ua